Kalendář akcí

Zde máte k dispozici přehled plánovaných, ale i proběhlých událostí nebo akcí během školního roku. Kliknutím na vybranou událost zobrazíte podrobnější informace.

2017
Přejít na rok:

Listopad

02.11. ČTVRTEK Tajemná Afrika více informací
01.11. STŘEDA Tajemná Afrika více informací

Říjen

16.10. PONDĚLÍ Šance Teplice (9. třídy + vycházející žáci) více informací
27.10. PÁTEK Podzimní prázdniny více informací
26.10. ČTVRTEK Podzimní prázdniny více informací
24.10. ÚTERÝ FOREST GUMP (5. - 9. tř.) více informací
23.10. PONDĚLÍ "Malá čarodějnice" -pohádka (2. A) více informací
13.10. PÁTEK "Staň se farmářem" - přednáška EVVO (3. C) více informací
12.10. ČTVRTEK "Staň se farmářem" - přednáška EVVO (3. A; 3. B) více informací
10.10. ÚTERÝ "Co dýcháme" - přednáška EVVO (8. A; 8. B) více informací
09.10. PONDĚLÍ "Cesta potravin" - přednáška EVVO (9. A; 9. B) více informací
06.10. PÁTEK Kaktusy a sukulenty - prodejní výstava více informací
05.10. ČTVRTEK Kaktusy a sukulenty - prodejní výstava více informací
04.10. STŘEDA "Podzim" - beseda v knihovně (1. A) více informací
03.10. ÚTERÝ "Podzim" - beseda v knihovně (1. B; 1. C) více informací
02.10. PONDĚLÍ ŠvP se zaměřením na upevňování a rozvoj vztahů (2. stupeň) více informací

Září

21.09. ČTVRTEK Zahrada Čech (2. stupeň) více informací
15.09. PÁTEK Etiketa a školní řád - 1. část (1. stupeň) více informací
14.09. ČTVRTEK Olympiáda Mimoňů (9. B + 2. třídy) více informací
13.09. STŘEDA Belantis více informací
04.09. PONDĚLÍ První školní den více informací

Červen

27.06. ÚTERÝ "Cesta kolem světa" - 1. A více informací
23.06. PÁTEK Projekt "Mladý zdravotník" - 1. stupeň více informací
22.06. ČTVRTEK VÝTVARNÉ KOUZLENÍ v DDM Bílina více informací
21.06. STŘEDA Projektové vyučování "Pohybové hry" (3. třídy) více informací
30.06. PÁTEK VYSVĚDČENÍ více informací
16.06. PÁTEK Knihovna Bílina (1. C) více informací
13.06. ÚTERÝ Exkurze MěÚ Bílina a MěPo Bílina (6. A, 6. B) více informací
28.06. STŘEDA Přespání v tělocvičně (5. A) více informací
29.06. ČTVRTEK Rozloučení s 9. ročníky (KC Chlum) více informací
12.06. PONDĚLÍ Obhajoby AP více informací
07.06. STŘEDA Výlet 5. B, 5. C více informací
08.06. ČTVRTEK Dopravní hřiště 4. C více informací
07.06. STŘEDA Dopravní hřiště 4. B více informací
06.06. ÚTERÝ Dopravní hřiště 4. A více informací
05.06. PONDĚLÍ Výlet 6. A, 7. B, 8. B více informací
05.06. PONDĚLÍ KC Chlum - Ferda mravenec (3. A, 3. B, 2. B, 2. C) více informací
01.06. ČTVRTEK Výlet 3. A, B; 8. A více informací

Květen

31.05. STŘEDA Atletický trojboj (vybraní žáci 1. st.) více informací
30.05. ÚTERÝ WALTER SHOW - KC Chlum (3. tř., 4. B, 5. C, 6. A) více informací
29.05. PONDĚLÍ Myslivna Bílina více informací
16.05. ÚTERÝ Setkání se včelařem - 5. třídy více informací
16.05. ÚTERÝ Divadlo - "Starci na chmelu" (8. + 9. třídy) více informací
04.05. ČTVRTEK McDonald´s Cup - fotbal pro 1. st. více informací
03.05. STŘEDA Planeta Země - Brazílie více informací
25.05. ČTVRTEK Zápis do školní družiny 15.00 - 17.00 hod. více informací
22.05. PONDĚLÍ ŠVP - 1.B a 4.A více informací
28.05. NEDĚLE ŠVP - 1.A, 2.B, 2.C, 4.C, 5.A více informací

Duben

27.04. ČTVRTEK Bořeňská čarodějnice - pěvecká část více informací
26.04. STŘEDA Divadlo pro 1. stupeň více informací
25.04. ÚTERÝ Minifotbal - starší žáci v Krupce (okresní kolo) více informací
20.04. ČTVRTEK Minifotbal - vybraní žáci 6. - 9. tříd (okrskové kolo) více informací
17.04. PONDĚLÍ Velikonoční pondělí více informací
05.04. STŘEDA Divadelní představení "Trapas nepřežiju aneb ten řízek nezvedej!" (2. stupeň + 5. B, 5. C) více informací
12.04. STŘEDA Exkurze - Elektrárna Ledvice (4. A, 5. A) více informací
14.04. PÁTEK Velký pátek více informací
13.04. ČTVRTEK Velikonoční prázdniny více informací
04.04. ÚTERÝ Zápis do budoucích 1. tříd 14.00 - 16.00 hod. více informací
03.04. PONDĚLÍ Zápis do budoucích 1. tříd 14.00 - 17.00 hod. více informací
03.04. PONDĚLÍ Kurz s rodilými mluvčími (2. stupeň) více informací

Březen

22.03. STŘEDA Beseda více informací
21.03. ÚTERÝ Vybíjená - vybrané dívky 4. - 5. tříd více informací
17.03. PÁTEK C´est la vie - 8. Á si vyzkouší situace ze života dospělých více informací
16.03. ČTVRTEK EKObeseda - 9. B více informací
15.03. STŘEDA EKObeseda - 9. A více informací
15.03. STŘEDA Beseda "Besip" - 1. B a 1. C více informací
14.03. ÚTERÝ Vybíjená - vybraní žáci 4. - 5. tříd více informací
10.03. PÁTEK Projektové vyučování "Čtenářská gramotnost" - 8. A více informací
10.03. PÁTEK C´est la vie - 8. B si vyzkouší situace ze života dospělých více informací
09.03. ČTVRTEK "Tonda obal na cestách" - EKOprojekt pro celou školu více informací
08.03. STŘEDA Návštěva MŠ Žižkovo údolí více informací
08.03. STŘEDA Projektové vyučování "Čtenářská gramotnost" - 8. B více informací
27.03. PONDĚLÍ Kurz s rodilými mluvčími (1. stupeň) více informací

Únor

09.02. ČTVRTEK Bořeňská čarodějnice - recitační soutěž více informací
10.02. PÁTEK Projektové vyučování 4. A - Husité více informací
08.02. STŘEDA Florbal - vybraní žáci 4. - 5. tříd více informací
13.02. PONDĚLÍ Jarní prázdniny více informací
18.02. SOBOTA Lyžařský kurz více informací
07.02. ÚTERÝ Muzikál "Ať žijí strašidla" - 1. A, 1. B, 1. C více informací
03.02. PÁTEK Pololetní prázdniny více informací

Leden

11.01. STŘEDA Projektové vyučování (3. třídy) - "Práce s uměleckým dílem" více informací
31.01. ÚTERÝ Vysvědčení více informací


Zobrazit starší události

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.