27.09.2017, Nikol Šimůnek Meyerová

Atletický čtyřboj 2017

Úterní dopoledne 26. září 2017 se neslo pro několik vybraných atletů a atletek staršího 2. stupně ZŠ Aléská v závodním duchu. Konal se totiž tradiční atletický čtyřboj základních škol z okresu Teplice. Závodilo se ve čtyřech nelehkých disciplínách, každý výkon se ohodnotil bodově a žáci tak sbírali body nejen pro sebe, ale i souhrnně pro svou školu. Všichni srdnatě bojovali ve svých disciplínách, zlepšovali svou techniku či dovednosti a hlavně nic nevzdali. To nám celkově přineslo 8. místo u dívek z 16 škol a u chlapců dokonce 6. místo z 15 škol.
Mezi atlety nejvíce vynikl Martin Štěch, který se stal úplně nejlepším atletem okresu! Mezi atletkami pak Natálie Žejdlíková, která byla 3. nejlepší atletka. Obrovský úspěch, gratuluji.

Děkuji za vaši účast, podali jste skvělé výkony, učitel Honza Švach.

Fotogalerie

Další články

Přehazovaná

Úspěchy

Přehazovnou žáci z Aléské umí. Minulý týden vyhráli naši žáci "okresí finále", které se konalo v Bílině. Velký úspěch si odváží i z finále ze Sportovní haly v Teplicích konané 3.11.2023. Starší žáci si vybojovali krásné 2. místo, žáci prvního stupně 4. místo a mladší žáci 5. místo. Děkujeme všem našim hráčům za skvělou reprezentaci školy a za jejich bojové výkony. Mgr. Eva Dobrovičová

Atletické čtyřboje 2023

Úspěchy

Dny atletiky pro vybrané reprezentanty nastaly 12. a 13. října 2023, to se konaly v Krupce týmové závody, kde vybraní žáci plní 4 disciplíny a za výsledky získávají body. Ty se pak dohromady sečtou a tvoří celkové pořadí účastnících se škol. Proč to celé píšu? Protože jsme si mezi školami vedli náramně dobře, posuďte sami: CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ MLADŠÍCH (6. a 7. ročníky): ml. kluci 6. z 15 škol a holk…

Vybíjená chlapců I. stupně

Úspěchy

Na konci února jsme vyhráli první místo v souboji bílinských základních škol. Skvělou výhrou jsme si zajistili postup mezi pět nejlepších základních škol v teplickém okrese. Ve čtvrtek 7. března jsme se zúčastnili okresního finále smíšených družstev. V tomto kole jsme nebyli tak úspěšní, protože jsme se utkali s velmi silnými soupeři. I přes neúspěch si ale z utkání neseme spoustu zážitků a nových…