Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 29. března a pátek 30. března 2018, 2. dubna je Velikonoční pondělí.

Novinky 8.B

Terezín - exkurze

Novinky 8.B

Do pevnosti Terezín jsme se vydali všechny třídy druhého stupně spolu s 5tými třídami. 8. a 9. ročníky měli své průvodce po pevnosti, což nám umožnilo dozvědět se individuálně vše, co nás zajímalo. Následně v hodinách dějepisu jsme si vysvětlili detaily a souvislosti. Exkurze byla velmi zajímavá a některým přinešla i emotivní zážitky.

Tábor - exkurze

Novinky 8.B

V prosinci jsme se vydali do města Tábor na dějepisnou exkurzi. Vyděli jsme historické centrum, objevovali jsme tajemství ukrytá pod městem a dozvěděli jsme se spoustu zajímovastí z prohlídky Muzea Husitů.

Přišel k nám Mikuláš

Novinky 8.B

Letošní rok nás navštívil Mikuláš i se svým bratrem - dvojčetem. Bohužel moc dětí si jich neužilo, jelikož většinu odnesli čerti do Pekla. Andělé je ale zachránili a umožnili hříšníkům štastný návrat.

Zpívání v kostele

Novinky 8.B

Druhou adventní neděli jsme oslavili zpíváním koled v kostele sv. Petra a Pavla v Bílině. Pro posluchače jsme si připravili několik koled a zajímavosti o Vánočních tradicích v jiných zemí.

Halloween

Novinky 8.B

Halloween jsme si řádně užili. Do školy jsme přišli v maskách. Připravili jsme si program pro ostatní třídy 2. stupně, který jsme jim v průběhu dne převedli. Někteří z nás byli opravdu hrůzostřašní!!!

Žihle

Novinky 8.B

Na adaptační kurz jsme jeli 2. října. Byli jsme tam 5 dní. Všech 5 dní jsme si naplno užili. Prožili jsme krásných a zábavných 5 dní. Hráli jsme různé hry a představení. Od minulého roku se tento adaptační kurz lišil tím, že jsme si více povídali a zjistili jsme o sobě další zajímavé věci. Každý den pro nás měli připravený nějaký program, který nás pokaždé bavil. Nejvíce nás bavila vymýšlet různá …

Zahrada Čech

Novinky 8.B

Podzimní zahradní veletrh Zahrada Čech patří mezi největší výstavy svého druhu nejen na severu Čech. Letos jsme se vydali společne s celým druhým stupněm prozkoumat její krásy. Užili jsme si pohodový den. Celé dopoledne jsme byli obklopeni různými květinami a zahradni technikou.

Pozdrav od 8. B

Novinky 8.B

I osmáci si pobyt ve škole v přírodě užívají a jídlo jim moc chutná. Posílají pozdrav všem. 

Přejít na stránku: 1
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.