14.06.2019, Nikol Meyerová

Absolventské práce 9. ročníků

Žáci 9. ročníků si během roku zvolili téma své absolventské práce, požádali některého z vyučujících, aby jim pomohl se zpracováním zvoleného tématu a na začátku června pak svůj výsledek prezentovali před komisí.
Někteří představili své koníčky, někdo porovnal knihu a filmové zpracování, jiní pohovořili o drogách, motokrosu, jezdectví, tetování, o zdravé životosprávě, o historii Concordu nebo zazněly informace osobnější z rodinné historie v době 2. světové války či o canisterapii, o fotografiích, o bojových uměních a spousta dalších zajímavých témat.
Prezentace byly mnohdy doplněné názornými pomůckami, videi nebo figuranty.
Porota na závěr ohodnotila nejen písemnou formu, spolupráci s vedoucím absolventské práce, ale také prezentaci a mluvený projev.
Téměř všichni letošní deváťáci předvedli skvělé výkony a ukončili první důležitou etapu svého života. Do dalších studií jim přejeme hodně štěstí a úspěchů.

 

Fotogalerie


Další články

Angličtina s QR kódy

Aktuality

Do prázdnin nám už zbývá posledních pár hodin angličtiny, tak si pro nás paní učitelky připravují různé zajímavé aktivity na procvičení všeho, co jsme se za celý školní rok naučili. Na dnešní hodinu jsme si měli přinést mobilní telefony s nainstalovanou čtečkou QR kódů. Naším úkolem v hodině bylo najít dvanáct schovaných kódů, pomocí čtečky je načíst a k slovnímu spojení přiřadit správný obrázek, …

Běh pro Terezku

Aktuality

Charitativní "Běh pro Terezku" je úšpěšně za námi. Naše škola přispěje na léčbu částkou: 16 759,- Kč.DĚKUJEME VŠEM!

Běháme pro Terezku

Aktuality

Celý týden nejen na naší škole probíhá akce RUN AND HELP - běh pro Terezku.  Naši žáci, zaměstnanci i rodiče se do této charitativní akce také zapojili a to s velkým nadšením.  Někteří na školním oválu nebyli k zastavení a částka, která se dosud vybrala, se nám do kasičky už téměř nevejde.  Děkujeme všem, kteří Terezku podpořili.

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.