14.05.2018, Nikol Meyerová

Informace ze Žihle

Autobus s dětmi dorazil už na místo. Cesta proběhla v klidu a v pohodě. Všichni se už těší na oběd a na první vycházku.
Všem rodičům posílají pozdrav.

Další články

McDonald´s CUP

Aktuality

Každý rok v dubnu a v květnu probíhá po celé České republice fotbalová soutěž McDonald´s CUP. Účastní se jí žáci prvního stupně základních škol a to ve dvou kategoriích. Naše škola se také zapojila do fotbalového klání. V okrskovém kole jsme v první kategorii vybojovali třetí místo. Ve druhé nám štěstí přálo více a turnaj jsme vyhráli. Výhra nám dopomohla k postupu do okresního kola v Teplicích. P…