19.06.2018, Nikol Šimůnek Meyerová

Vyjádření třídních učitelek k ŠVP

Vážení rodiče,

po příjezdu ze ŠvP jsme zjistily, že někteří z Vás byli znepokojeni mediální zprávou o výskytu štěnic. Přesto, že bylo údajně vše vysvětleno ve zprávách (3 neděle stará informace a objekt, který se nás netýkal), udělali z toho někteří senzaci a dokonce to dali na facebook spolu s výtkami ohledně informovanosti. Opravdu si myslíte, že bychom Vaše děti, za které máme zodpovědnost, nechaly v hygienicky závadném prostředí?
Teď se již nedivíme, že některé naše kolegyně do ŠvP vyjíždět nechtějí. Radost z dětí jim překazí problémy s rodiči.
V ŠvP jsme o ničem nevěděly, a tyto zprávy nás znepokojily. Informovat Vás o tom, že se tam nevyskytují  štěnice, nám přijde stejné, jako vás informovat o tom, že tam děti nemají hlad, žízeň, nikdo jim neubližuje, hezky spí atd. Nemůžeme Vás informovat o tom, co není…..
Mít na starosti Vaše děti celý týden, není jednoduché. Je to práce navíc, kterou ovšem děláme rády. Jen bychom chtěly upozornit, že v náplni práce učitele není jezdit do ŠvP (nikdo nám to nemůže nařídit), je to pouze naše dobrá vůle.

A ještě na závěr……………. nikdo nečekáme, že nám rodiče budou chodit děkovat, i když ……………..asi bychom z toho měly opravdovou a nezištnou radost.

Pokud jsme se dotkly rodičů, kterých se to netýká, tak se omlouváme. Ostatní se v tom najdou.

Třídní učitelky tříd ze ŠvP Poslův Mlýn.


Další články

Olympiáda v anglickém jazyce

Aktuality

V letošním školním roce se můžeme pochlubit hojnou účastí ve školním kole Olympiády v AJ. Z účastníků vzešli vítězové – Anička Bendová ze 7.C v mladší kategorii a Dominik Černý z 9.A ve starší kategorii. Ti pak naši školu reprezentovali v okresním kole, které se konalo v DDM Teplice 7. února. Anička se umístila na krásném 2. místě ve své kategorii a Dominik si vedl také velmi dobře, skončil na 6…

Zeměpisná olympiáda

Aktuality

Ve čtvrtek 26. 1. se na naší škole uskutečnilo školní kolo Zeměpisné olympiády. Z celého druhého stupně si olympiádu chtělo vyzkoušet neuvěřitelných 65 dětí. Svoje zeměpisné znalosti a dovednosti tak mohli poměřit žáci všech tříd a to ve třech kategoriích. Kategorie A byla určena pro 6. třídy, kategorie B pro 7. třídy a kategorie C pro 8. a 9. třídy. Během dvou hodin si všichni vyzkoušeli 3 rozma…

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.