19. 2. 2024 - 23. 2. 2024 - jarní prázdniny

Aktuálně ze školní družiny

Tvořivá dílna - FIMO

Aktuálně ze školní družiny Středa, 14.02.2024

V pondělí 12. února nás navštívily Lucka a Danuška z rodinného centra Andělín, které si pro nás připravily tvořivou dílnu. Ukázaly nám, jak se pracuje s FIMO hmotou. Společně jsme nazdobili lžičky, práce se nám opravdu dařila a naučili jsme se zase něco nového. Děkujeme.

Šikulky ze 4. oddělení

Aktuálně ze školní družiny Středa, 14.02.2024

Celý minulý týden u nás probíhali veliké přípravy na Valentýna a také na únorový Masopust. O obou svátcích jsme si společně povídali, a také vytvořili přáníčka pro ty, které máme rádi a masky, které se nám budou určitě hodit po jarních prázdninách na našem družinovém masopustním karnevalu. Práce se dařila úplně všem, zkrátka v našem oddělení máme jen samé šikulky.

Mlsná vařečka

Aktuálně ze školní družiny Pátek, 09.02.2024

Všichni rádi mlsáme, a tak jsme se ve 2. oddělení rozhodli, že si společně připravíme sladké odpoledne. Uvařili jsme si společně výborný vanilkový pudink. Ozdobili jsme si ho voňavými malinami a malými piškoty. Každý z nás přiložil ruku k dílu. Tentokrát opravdu platilo, že jíst se má i očima, naše sladká pochoutka se nám moc povedla. Hmmm, to vám byla dobrota.

Jak to chodí v knihovně

Aktuálně ze školní družiny Pátek, 09.02.2024

Ve středu 7. února jsme se s 1. a 4. oddělením vypravili na návštěvu městské knihovny. Dozvěděli jsme se, jak to v knihovně vlastně chodí, jaké je uspořádání knížek v dětském oddělení. Zjistili jsme, kdo to je ilustrátor a kdo spisovatel. Povídali jsme si o pohádkách, které známe, o tom, jak vypadá komiks nebo encyklopedie. Také jsme si zkusili vyluštit tajenku. Návštěva knihovny byla moc zajímavá…

Kouzelnická show

Aktuálně ze školní družiny Středa, 07.02.2024

V úterý 6. února za námi dorazil světoznámý kouzelník Waldini se svou originální kouzelnickou show. Tělocvična se na okamžik změnila na divadelní sál, ve kterém nám kouzelník Waldini předvedl svá neuvěřitelná kouzla a triky. Jeho vystoupení jsme sledovali se zatajeným dechem a spoustě z nás se podařilo stát se na chvíli jeho asistenty. Z kouzelnického odpoledne jsme odcházeli nadšení. Někteří se d…

Výlet do džungle - pololetní prázdniny

Aktuálně ze školní družiny Sobota, 03.02.2024

V pátek 2. února jsme si společně užívali pololetní prázdniny, a aby to nebyly jen obyčejné pololetky, vydali jsme se na výlet do džugle. Tedy ne do té opravdové, i když i to by se nám líbilo. Pro tentokrát jsme se ale spokojili s výletem do Jungle Areny v Mostě. Užili jsme si velkou hromadu zábavy a legrace. Všem se nám výlet moc líbil a už se moc těšíme na nějakou další výpravu.

Palačinkování

Aktuálně ze školní družiny Čtvrtek, 01.02.2024

Od října tohoto školního roku spolupracujeme s Domem dětí a mládeže v Bílině na jejich projektu Domečkování. Každé úterý k nám přicházejí skvělé pedagožky z Domečku a mají pro nás připravené různé druhy tvořivých dílen, her a soutěží. Všichni se na ně vždycky těšíme. Tentokrát to bylo ale ještě o kousek víc. Připravily si pro nás totiž sladké odpoledne. Společně jsme připravovali naprosto vynikají…

MISS a CHLAPÁK 2024

Aktuálně ze školní družiny Pátek, 26.01.2024

Ve čtvrtek 25. ledna jsme v družince uspořádali celodružinovou soutěž MISS a Chlapák 2024. Přhlásila se nám spousta šikovných dětí, protože ale do finále mohli postoupit jen někteří, museli jsme nejdříve uspořádat předkola v jednotlivých odděleních. Nakonec nám do finále postoupilo devět holčiček a tři kluci, kteří se mezi sebou utkali ve třech soutěžních disciplínách, v rozhovoru, v talentovém vy…

Sněhové radovánky

Aktuálně ze školní družiny Pátek, 19.01.2024

Konečně jsme se dočkali pořádné sněhové nadílky, a tak jsme si ji každý den společně užívali. Stavěli jsme sněhuláka, koulovali se, klouzali, zkrátka jsme se pořádně vyřádili. A po pořádné koulovačce není nic lepšího, než hrnek teplého čaje. Ten nám připravila paní vychovatelka Pavlínka a paní vychovatelka Míša.  Snad nám sníh ještě nějakou dobu vydrží.

Zimní strom

Aktuálně ze školní družiny Pondělí, 15.01.2024

Mráz a sníh dokáží v přirodě čarovat i my jsme kouzlili a společně jsme vytvořili ledový stom.

Přejít na stránku: 134
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.