V pátek 29.9.2023 a v pondělí 2.10.2023 je ŘEDITELSKÉ VOLNO.
15.05.2023, Martina Knorová

Napoleon

Se školní družinou jsme se tentokrát vydali na výstavu Napoleonské války v Podkrušnohoří. Společně jsme shlédli krátké video a se zatajeným dechem poslouchali vyprávění autora výstavy pana Voita. Výstava byla pečlivě připravena a podána neuvěřitelně poutavou formou. Dozvěděli jsme se spoustu nového a panu Vitovi za tento zážitek moc děkujeme.

Fotogalerie


Další články

Odpolední vítání aneb Začínáme spolu

Aktuálně ze školní družiny

Na začátek školního roku jsme připravily společný odpolední program pro děti i rodiče Začínáme spolu. Starší děti si připravily taneční vystoupení, kterým celou akci zahájily. Musíme uznat, že se jim to opět opravdu povedlo. Odpoledne nám všem zpříjemnilo také vystoupení Patrika Joo, který nám předvedl své akrobatické cviky a také cvičení se zvířátky. Z pejska i z opičky byly děti naprosto nadšené…

Začátek školního roku v družině

Aktuálně ze školní družiny

Jako každý rok i letos jsme mezi sebou přivítali kamarády a kamarádky z prvních tříd. Začátek pro ně určitě není jednoduchý, každý den je čeká něco nového, a tak se snažíme, aby se jim u nás co nejvíce líbilo. Hrajeme si, povídáme si, čteme pohádky, tvoříme a hlavně trávíme hodně času venku. Věříme, že si spolu užijeme spoustu legrace a zábavy, že se něco nového naučíme, a že spolu budeme rádi:-)

Prázdninová jízda - den pátý

Aktuálně ze školní družiny

Poslední den Prázdninové jízdy jsme museli opět improvizovat, protože počasí se opět spiklo proti nám. Na koupaliště znovu nedošlo a vyrazili jsme místo toho do Teplic do Premiere Cinemas. A jak jinak i tentokrát nás čekala cesta vlakem. Nebylo to ale tak úplně jednoduché. Na nádraží jsme dorazili jen tak tak, vlak už stál na nástupišti. Nastoupili jsme tedy s paní vychovatelkou Míšou a s paní vyc…

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.