28.03.2023, Martina Knorová

Zelený den

Než jsme se nadáli, měsíc uběhl jako voda a nás čekalo přistání na Zelené planetě, na které jsme se všichni zase pořádně připravili. Vybavili jsme se zelenými tričky, mikinami, ponožkami, bundami, různými sponkami, gumičkami, korálky, čepicemi a dalšími propriety. Všichni jsme dokonale splynuli s povrchem této planety a byli jsme dokonale maskováni. V dubnu budeme prozkoumávat Fialovou planetu, a tak už si pomalu připravujeme oblečení a doplňky v barvě fialové.

Fotogalerie


Další články

Tvoření čarodějnických rekvizit a doplňků

Aktuálně ze školní družiny

Celý duben jsme se pečlivě připravovali na náš plánovaný slet všech čarodějných bytostí. Pod šikovnými rukami dětí vznikaly nepostradatelné čarodějnické rekvizity a doplňky jako jsou kouzelnické hůlky, klobouky, kulaté brýle či velké nosy. Ve všech odděleních se malovalo, stříhalo, lepilo a hnětlo. Opět jsme se přesvědčili, že v naší družině máme samé šikovné děti.

Hra o trůny

Aktuálně ze školní družiny

Poslední dubnový čtvrtek dětem zpříjemnila terénní hra motivovaná seriálem Hra o trůny. Autorem hry je Jára Hanzlík z 2.A, kterému děkujeme za dobrý nápad, důkladnou přípravu a zajímavé odpoledne.

Napoleon

Aktuálně ze školní družiny

Se školní družinou jsme se tentokrát vydali na výstavu Napoleonské války v Podkrušnohoří. Společně jsme shlédli krátké video a se zatajeným dechem poslouchali vyprávění autora výstavy pana Voita. Výstava byla pečlivě připravena a podána neuvěřitelně poutavou formou. Dozvěděli jsme se spoustu nového a panu Vitovi za tento zážitek moc děkujeme.

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.