Provoz školy v současné době: Po, St, Pá   9:00 – 11:00
05.02.2020, Nikol Meyerová

Pedagogický sbor

Vedení školy

Mgr. Dagmar Axamitová
ředitelka

Mgr. Gabriela Hudáková
statutární ZŘ

Mgr. Nikol Meyerová
zástupkyně ředitelky

Mgr. Alexandra Štolbová
výchovný poradce, mentor

Mgr. Jana Šmrhová
kariérový poradce

Mgr. Gabriela Mašková
šk. metodik prevence

Mgr. Šárka Šilingová
koordinátor ŠVP

Ing. Marcela Očková
koordinátor EVVO

Třídní učitelé

Konzultační den Čas
1.A Mgr. Ivana Polešovská pondělí 12:15 - 13:00
1.B Mgr. Radka Haňková pondělí 12:15 - 13:00
2.A Mgr. Ingrid Šlajchrtová úterý 13:00 - 14:00
2.B Mgr. Vladimíra Ulipová  čtvrtek 12:45 - 13:45
2.C Mgr. Gabriela Grossmanová středa 13:00 - 14:00
3.A Mgr. Šárka Šilingová středa 13:00 - 14:00
3.B Mgr. Dana Sepešiová čtvrtek 12:30 - 13:15
3.C Mgr. Pavlína Zemanová čtvrtek 12:30 - 13:15
4.A Mgr. Irena Baladová pondělí 13:00 - 14:00
4.B Bc. Jana Kouřilová pondělí 13:30 - 14:30
4.C Mgr. Alexandra Hájková čtvrtek 12:30 - 13:30
5.A Mgr. Jana Kubastová pátek 13:00 - 14:00
5.B Mgr. Marcela Vokurková čtvrtek 13:00 - 14:00
5.C Mgr. Alexandra Štolbová pondělí 13:00 - 14:00
6.A Mgr. Jana Šmrhová pondělí 13:15 - 14:15
6.B Mgr. Barbora Švejnohová středa 13:15 - 14:15
6.C Bc. Jakub Jakl středa 13:15 - 14:00
7.A Mgr. Ervín Rosenkranz středa 13:15 - 14:15
7.B Mgr. Oldřiška Gregorová čtvrtek 12:30 - 13:30
7.C Ing. Lenka Bombera Piskačová středa 13:15 - 14:15
8.A Mgr. Gabriela Mašková úterý 13:00 - 14:30
8.B Jan Procházka pondělí 13:45 - 14:45
8.C Ing. Magdalena Nedbálková úterý 13:45 - 14:15
9.A Mgr. Lucie Skřivánková středa 13:30 - 14:30
9.B Ing. Marcela Očková úterý 13:30 - 14:30

Učitelé bez třídnictví

Konzultační den Čas
Mgr. Marcela Rafflerová                úterý 14:00 - 15:00
Mgr. Jan Švach čtvrtek 13:00 - 14:00
Mgr. Soňa Tancošová čtvrtek 14:00 - 15:00
Mgr. Lenka Vochová pondělí 13:30 - 14:30
Mgr. Eva Dobrovičová pondělí 7:30 - 7:55
Vladan Reňák pondělí 13:00 - 14:00
Bc. Hana Záborcová  úterý 12:30 - 13:30

Asistenti pedagoga

Martina Knorová
Šárka Hanzlíková
Hana Ježková
Ing. Eva Beránková
Pavlína Černá
Romana Fedaková
Lucie Drdová
Romana Kóré

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.