Kalendář akcí

Zde máte k dispozici přehled plánovaných, ale i proběhlých událostí nebo akcí během školního roku. Kliknutím na vybranou událost zobrazíte podrobnější informace.

2018
Přejít na rok:

Zobrazit starší události

Leden

15.01. PONDĚLÍ Pernštejni (2. - 9. tř.) více informací
31.01. STŘEDA Pololetní vysvědčení více informací
31.01. STŘEDA Vysvědčení za 1. pololetí více informací

Únor

02.02. PÁTEK Pololetní prázdniny více informací
14.02. STŘEDA 8. tř. - beseda s MěP Bílina více informací
15.02. ČTVRTEK 9. tř. - beseda s MěP Bílina více informací

Březen

13.03. ÚTERÝ Vybíjená (4. - 5. tř.) více informací
13.03. ÚTERÝ Husitské muzeum Tábor - 7. A, 7. B více informací
13.03. ÚTERÝ Bořeňská čarodějnice - recitace více informací
14.03. STŘEDA "Než užiješ alkohol, užij svůj mozek" (7. + 8. třídy) - primární prevence více informací
14.03. STŘEDA 6. B, 6. C - "Malý písař" - Praha více informací
19.03. PONDĚLÍ „Active English Week“ - kurz Aj pro 2. stupeň více informací
28.03. STŘEDA Beseda "Reprodukční zdraví" - 9. A, 9. B více informací
29.03. ČTVRTEK Velikonoční prázdniny více informací
30.03. PÁTEK Velký pátek více informací

Duben

04.04. STŘEDA 9. A - "Šitkredit" více informací
06.04. PÁTEK 8. A - "C´est la vie" více informací
13.04. PÁTEK 8. B - "C´est la vie" více informací
14.04. SOBOTA Soutěž "Zlatý list" více informací
18.04. STŘEDA 9. B - "Šitkredit" více informací
04.04. STŘEDA Zápis do 1. tříd více informací
05.04. ČTVRTEK Zápis do 1. tříd více informací
02.04. PONDĚLÍ Velikonoční pondělí více informací
12.04. ČTVRTEK Programování s OZOBOTEM (6. tř.) více informací
03.04. ÚTERÝ Kurz Aj pro 1. stupeň více informací
17.04. ÚTERÝ ŠD - Kouzelník (Líbeznice) více informací
19.04. ČTVRTEK Prevence - Home video (divadlo Most) - 9. třídy více informací
25.04. STŘEDA Prevence - "Na světě nejsi sám" (3. B, 5. A, 5. B) více informací
25.04. STŘEDA Prevence - "Učím se učit" (6. A, 6. B, 6. C) více informací
25.04. STŘEDA Třídní schůzky od 15:30 více informací
26.04. ČTVRTEK Planeta Země "BARMA" (4. tř., 5. A, 6. tř., 7. tř. a 9. tř.) více informací
26.04. ČTVRTEK Technické muzeum Praha (8. tř.) více informací
26.04. ČTVRTEK Tábor - EU projekt (5. B, 5. C) více informací
30.04. PONDĚLÍ Ředitelské volno více informací
28.04. SOBOTA Škola v přírodě (5. A, 7. B) více informací

Květen

07.05. PONDĚLÍ Ředitelské volno více informací
02.05. STŘEDA Člověk v tísni - "Tvorba kritického myšlení" (9. B) více informací
03.05. ČTVRTEK McDonald's Cup (1. - 5. tř.) více informací
16.05. STŘEDA Člověk v tísni - "Tvorba kritického myšlení" (9. A) více informací
16.05. STŘEDA Pohár rozhlasu - st. žáci a žákyně více informací
17.05. ČTVRTEK Pohár rozhlasu - ml. žáci a žákyně více informací
14.05. PONDĚLÍ Škola v přírodě (2. B; 3. A)) více informací
22.05. ÚTERÝ Zápis do družiny na školní rok 2018/19 více informací
24.05. ČTVRTEK Fotografování tříd více informací
25.05. PÁTEK Fotografování tříd více informací
29.05. ÚTERÝ Olympiáda Mimoňů (9. B) více informací

Červen

01.06. PÁTEK Den dětí (1. stupeň + 9. tř.) více informací
08.06. PÁTEK VZPoura úrazům - beseda (6. třídy) více informací
10.06. NEDĚLE Škola v přírodě (1. A, 2. A, 3. B, 3. C, 4. C, 5. B, 5. C)) více informací
01.06. PÁTEK Třídní výlet 8. B více informací
07.06. ČTVRTEK Programování s OZOBOTY (6. tř.) více informací
11.06. PONDĚLÍ Obhajoby absolventských prací více informací
12.06. ÚTERÝ VZPoura úrazům - beseda (8. B, 9. A, 9. B) více informací
13.06. STŘEDA VZPoura úrazům - beseda (7. A, 7. B, 8. A) více informací
14.06. ČTVRTEK Malá procházka středověkem (4. A, 4. B) více informací
19.06. ÚTERÝ Třídní výlet (6. B, 6. C, 7. A, 9. A) více informací
21.06. ČTVRTEK Třídní výlet (9. B) více informací
22.06. PÁTEK Třídní výlet (9. B) více informací
22.06. PÁTEK Školní kolo taneční soutěže (1. i 2. stupeň) více informací
28.06. ČTVRTEK Rozloučení s 9.A a 9. B více informací
29.06. PÁTEK VYSVĚDČENÍ více informací


Zobrazit starší události

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.