Ve čtvrtek 12. 12. 2019 se od 16: 00 hod. na školním hřišti koná akce "NECHME SE POHLADIT ČASEM VÁNOČNÍM".

Kalendář akcí

Zde máte k dispozici přehled plánovaných, ale i proběhlých událostí nebo akcí během školního roku. Kliknutím na vybranou událost zobrazíte podrobnější informace.

2019
Přejít na rok:

Zobrazit starší události

Leden

03.01. ČTVRTEK ŘEDITELSKÉ VOLNO více informací
04.01. PÁTEK ŘEDITELSKÉ VOLNO více informací
31.01. ČTVRTEK Vysvědčení za 1. pololetí více informací

Únor

01.02. PÁTEK Pololetní prázdniny více informací

Duben

09.04. ÚTERÝ Třídní schůzky 1. A, 1. B, 5. A, 5. B více informací
08.04. PONDĚLÍ Beseda 7., 8. a 9. tř. více informací
10.04. STŘEDA Třídní schůzky 5. C více informací
13.04. SOBOTA Zlatý list více informací
16.04. ÚTERÝ Minifotbal více informací
17.04. STŘEDA Velikonoční cesta 1. A, 1. B více informací
17.04. STŘEDA Beseda (White Light) - 8. tř. více informací
18.04. ČTVRTEK Velikonoční prázdniny více informací
19.04. PÁTEK Velký pátek více informací
22.04. PONDĚLÍ Velikonoční pondělí více informací
24.04. STŘEDA Beseda (White Light) - 9. tř. více informací
25.04. ČTVRTEK DEN ZEMĚ (2. stupeň) více informací
29.04. PONDĚLÍ 5. C - Exkurze - Vernerův mlýn více informací
30.04. ÚTERÝ 3. B - Exkurze - Vernerův mlýn více informací
28.04. NEDĚLE Škola v přírodě (2. A, 3. A, 4. B, 4. C) více informací
30.04. ÚTERÝ Mc´Donald Cup více informací

Květen

05.05. NEDĚLE Návrat ze ŠVP více informací
01.05. STŘEDA Svátek práce více informací
02.05. ČTVRTEK Pokusné ověřování (4. A, 7. C) více informací
08.05. STŘEDA Den vítězství více informací
09.05. ČTVRTEK Ředitelské volno více informací
10.05. PÁTEK Ředitelské volno více informací
29.05. STŘEDA 1. A, 1. B - ZOO Ústí nad Labem více informací
30.05. ČTVRTEK EU projekt - Pokusné ověřování 5. A, 5. B, 9. A, 9. B více informací
30.05. ČTVRTEK Jump Arena (7. A) více informací
31.05. PÁTEK DEN DĚTÍ (1. stupeň + 9. tř.) více informací

Červen

04.06. ÚTERÝ REVOLUTION TRAIN (8. + 9. třídy) více informací
06.06. ČTVRTEK Olympiáda Mimoňů (1. tř.) více informací
10.06. PONDĚLÍ Obhajoby absolventských prací (9. tř.) více informací
04.06. ÚTERÝ Běh pro Terezku více informací
05.06. STŘEDA Běh pro Terezku více informací
11.06. ÚTERÝ Obhajoby absolventských prací (9. tř.) více informací
05.06. STŘEDA Pokusné ověřování (5. C; 6. C) více informací
06.06. ČTVRTEK ZOO Ústí nad Labem (2. B; 2. C) více informací
06.06. ČTVRTEK ZOO Děčín (9. A) více informací
07.06. PÁTEK Lesopark Chomutov (6. A) více informací
07.06. PÁTEK Výlet Teplice (6. B; 6. C) více informací
07.06. PÁTEK Sportovní dopoledne (3. B) více informací
07.06. PÁTEK Jump aréna Ústí nad Labem (7. C) více informací
07.06. PÁTEK Imaginatorium Praha (7. A; 8. A) více informací
07.06. PÁTEK Středohoří (9. A) více informací

Září

05.09. ČTVRTEK Belantis (9. B) více informací
07.09. SOBOTA DEN HORNÍKŮ více informací
09.09. PONDĚLÍ Škola v přírodě (6. tř. + 4. B) více informací
16.09. PONDĚLÍ Škola v přírodě (7. a 8. třídy) více informací

Říjen

04.10. PÁTEK Ředitelské volno více informací
07.10. PONDĚLÍ Pokusné ověřování (4. A, 5. A) více informací
08.10. ÚTERÝ Pokusné ověřování (5. B, 5. C) více informací
09.10. STŘEDA Pokusné ověřování (6. A, 6. B) více informací
09.10. STŘEDA Třídní schůzky 7. A, 7. B, 9. B více informací
10.10. ČTVRTEK Projekt "Mluvíme anglicky" - Praha (8. B) více informací
14.10. PONDĚLÍ Pokusné ověřování (6. C, 7. A) více informací
09.10. STŘEDA Projekt "Mluvíme anglicky" - Praha (9. A, 9. B) více informací
15.10. ÚTERÝ Pokusné ověřování (7. B, 7. C) více informací
15.10. ÚTERÝ Třídní schůzky (3. B, 3. C, 5. A) více informací
16.10. STŘEDA Pokusné ověřování (8. A, 9. A, 9. B) více informací
21.10. PONDĚLÍ Šance Teplice (9. tř.) více informací
21.10. PONDĚLÍ Pokusné ověřování (8. B, 8. C) více informací
25.10. PÁTEK V. Hron - 1. stupeň více informací
28.10. PONDĚLÍ Den vzniku samostatného československého státu více informací
29.10. ÚTERÝ Podzimní prázdniny více informací
30.10. STŘEDA Podzimní prázdniny více informací
31.10. ČTVRTEK Ředitelské volno více informací

Listopad

01.11. PÁTEK Ředitelské volno více informací
06.11. STŘEDA STÁVKA více informací
07.11. ČTVRTEK Projekt v DDM - VÁNOCE (2. C, 3. A) více informací
08.11. PÁTEK Projekt v DDM - VÁNOCE (2. C, 3. A) více informací
08.11. PÁTEK Dopravní hřiště Bílina (4. třídy) více informací
11.11. PONDĚLÍ Anglické divadlo (4. - 9. třídy) více informací
13.11. STŘEDA Beseda - Kyberšikana (8. C) více informací
13.11. STŘEDA Beseda - BESIP (1. A, 1. B.) více informací
13.11. STŘEDA Beseda (9. A, 9. B) více informací
13.11. STŘEDA Florbal - mladší žáci (Zelená hala, Bílina) více informací
14.11. ČTVRTEK Florbal - starší žáci (Zelená hala, Bílina) více informací
19.11. ÚTERÝ Burza škol více informací
21.11. ČTVRTEK Projekt v DDM - VÁNOCE (2. B, 4. B) více informací
22.11. PÁTEK Projekt v DDM - VÁNOCE (2. B, 4. B) více informací
28.11. ČTVRTEK PERNÍKOVÉ VÁNOCE (1. stupeň - 1. patro) více informací
29.11. PÁTEK Dílny s rodiči (2. C) více informací

Prosinec

02.12. PONDĚLÍ Schola humanitas (9. A - 6. vyučovací hodiny) více informací
02.12. PONDĚLÍ Knihovna Bílina (1. B) více informací
02.12. PONDĚLÍ Projektové vyučování "Vyjmenovaná slova po B" (3. B, 3. C) více informací
03.12. ÚTERÝ Schola humanitas (9. B - 6. vyučovací hodiny) více informací
03.12. ÚTERÝ Vánoční dílny s rodiči (1. A, 1. B - od 15:00) více informací
04.12. STŘEDA Knihovna Bílina (1. A) více informací
06.12. PÁTEK "Školou chodí Mikuláš" + projektové vyučování (celá škola) více informací
10.12. ÚTERÝ Střední průmyslová škola Teplice (9. tř. - 6. hodina) více informací
12.12. ČTVRTEK NECHME SE POHLADIT ČASEM VÁNOČNÍM (od 16. hodin) více informací
16.12. PONDĚLÍ Malostranská zimní pohádka (1. stupeň) více informací
16.12. PONDĚLÍ Beseda více informací
18.12. STŘEDA Vánoční turnaje (2. stupeň) více informací
19.12. ČTVRTEK Kino (2. stupeň) více informací
20.12. PÁTEK Vánoční besídky ve třídách více informací


Zobrazit starší události

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.