14.09.2021, Vladimíra Ulipová

Cvičíme v přírodě

Na začátku školního roku jsme využili pěkného počasí a domluvili se, že si zacvičíme venku. Na dětském hřišti jsme si procvičili rychlou chůzi a běh, překonávání překážek, při rozcvičce si protáhli celé tělo. Hodinu jsme si užili, všechny překážky jsme hravě překonali. Při cvičení jsme ukázali svoji obratnost, vytrvalost a odvahu. Již se těšíme se na další hodiny tělesné výchovy.

Fotogalerie


Další články

Výprava do minulosti

Novinky 4.B

Jezdíme kolem ní, chodíme kolem ní, nedá se přehlédnout…Je dominantou našeho náměstí, přesto jsme o ní mnoho nevěděli. Ale to jsme napravili a vydali se na výstavu ke 110. výročí bílinské radnice. Navštívili jsme výstavní síň u kostela, kde byly vystavené zajímavé fotografie s texty o historii bílinské radnice a také malby a kresby dětí z bílinských škol a školek, které se jim opravdu moc podařily…

Čtení trochu jinak

Novinky 4.B

Na jedné hodině čtení jsme nezůstali ve třídě, ale využili jsme relaxační prostor v naší škole. Občas se nám do čtení moc nechce, ale tentokrát jsme si vybrali knížku, která by se nám mohla líbit, uvelebili se na velkých polštářích a na koberci s polštářky a dali se s chutí do čtení. Hodina nám ubíhala v poklidné atmosféře a my zjistili, že u knihy se dá docela příjemně relaxovat.

Poslední hodina informatiky

Novinky 4.B

Na poslední hodině informatiky v tomto školním roce jsme si vyzkoušeli Ozoboty. Nejprve jsme zjišťovali, jak Ozobot reaguje na barvy, pak jsme se pokusili nakreslit vlastní bludiště s jednoduchýmu ozokódy.S informatikou se loučíme jen dočasně. Příští školní rok budeme v bádání, programování a dalších zajímavých aktivitách pokračovat. 

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.