JARNÍ PRÁZDNINY:  2. 3. - 6. 3. 2020
06.09.2019, Nikol Meyerová

První školní týden

V 1. A máme za sebou první školní týden. Naučili jsme se spoustu nových činností. Umíme pozdravit, připravit si věci na lavici, umíme se ve škole hlásit, naučili jsme se říkanku na procvičení prstů před psaním a také říkanku na protažení celého těla. Zvládli jsme vypracovat i domácí úkoly. Prošli jsme se po škole, zacvičili jsme si v tělocvičně. Všichni jsme si odnesli pochvalu v žákovské knížce za zvládnutí celého týdne ve škole. Za dobře odvedenou práci dostáváme razítka a už se těšíme na jedničky.

Fotogalerie


Další články

Výroba masek

Novinky 1.A

Při hodině pracovních činností jsme si povídali o masopustu a vyrobili jsme si masky. Děti obkreslovaly, stříhaly a vybarvovaly. Paní učitelka a paní asistentka přidělaly dětem k maskám gumičky, aby si je děti nasadily na obličej a společně se vyfotily. Některé děti seděly v masce i při hodině čtení. Měly ze svého výtvoru velkou radost. Teď už jen zajít na masopust.

Škola nás baví

Novinky 1.A

V hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností u nás stále vládne zima. Vyrobili jsme sněžítko s motivem sněhuláka, zimní rukavice, budku pro ptáčky. Děti obkreslovaly a vystřihovaly tvary podle šablony, vybarvovaly voskovkami a vodovkami, lepily vatu. Výrobky nám zdobí nejen třídu, ale i halu školy. V hodinách matematiky, prvouky a čtení děti pracují samostatně, ale i ve skupinách. Učí se si v…

Stavíme sněhuláky

Novinky 1.A

I přesto, že zima nám letos sněhu moc nenadělila, my jsme při pracovních činnostech vyráběli sněhuláky z plastových lahviček. Vystřihli jsme klobouk z papíru a nasadili ho sněhulákovi na hlavu. Potom jsme mu namalovali oči, pusu a knoflíky a na krk uvázali šálu. Uvázat šálu byl pro většinu dětí asi nejtěžší úkol. Víc než polovina dětí nezvládla zavázat kličku. Ale protože děti pracovaly ve skupiná…

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.