21.12.2018, Nikol Meyerová

Předvánoční čas

Jak jsme si užili předvánoční čas? No prostě báječně. Ve čtvrtek před Vánocemi jsme byli v kulturním domě Kaskáda na pohádce „Když je v pekle neděle“. Pohádka byla legrační a my jsme se skvěle bavili, ani nám nevadila náročná cesta. Celé dopoledne totiž sněžilo, cesta zasněženým městem byla pohádková. V pátek jsme si udělali vánoční besídku, na které nechybělo pohoštění, teplý čaj a také dobrá nálada. Děti si připravily představení o narození Ježíška, tanec a kouzlení. Navštívily nás děti z 2. C, které si pro nás nachystaly pěkný příběh. Nakonec nás čekaly dárky od Ježíška, kterými se děti obdarovaly. Velikou radost nám udělaly dárečky z Domova důchodců v Bystřanech, které pro nás hodné paní ušily. My jako poděkování nakreslíme obrázky, které jim určitě udělají velkou radost. Předvánoční čas nám kvapem utekl a my si ho opravdu báječně užili.

Fotogalerie


Další články

Výprava za zvířátky

Novinky 1.B

Kam jinam se vydat za zvířátky, než do ZOO. I naše třída se za nimi vydala do Ústí nad Labem. Trochu jsme se báli, že  nám počasí nebude přát, ale nakonec přestalo  pršet a my si mohli výlet parádně užít. Viděli jsme spoustu zvířat ze všech koutů světa, pozorovali slona při ranní hygieně, šelmy u snídaně a také nás velmi pobavili opice s jejich krkolomnými artistickými výkony. Poznali jsme, že říš…

Hezký den v "Domečku"

Novinky 1.B

Ve čtvrtek 2. 5. jsme byli pozváni do DDM v Bílině, abychom se zúčastnili projektového vyučování s názvem „Zapomenutá řemesla – mlynář“. Děti si upekly koláče, které se jim moc povedly, trochu zavzpomínaly na velikonoční svátky a nazdobily si vajíčka různými technikami, vyrobily mlýnek z dřívek a nazdobily zástěru tiskem na látku. Netradiční vyučování velmi rychle uteklo a dětem se moc líbilo. Děk…

Návštěva městské policie

Novinky 1.B

V úterý 7. 5. jsme  navštívili služebnu městské policie.  Nejdříve nám strážník městské policie ukázal kamerový systém v našem městě, dále vybavení policisty, nejvíce se nám  líbila ukázka zbraně. Velmi nás zaujal výcvik policejního psa Boba, který je velmi rychlý a hlavně poslušný. Návštěva byla pro nás velmi naučná a zajímavá. Teď už víme, kdo nás v Bílině hlídá a chrání.

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.