21.12.2018, Nikol Meyerová

Předvánoční čas

Jak jsme si užili předvánoční čas? No prostě báječně. Ve čtvrtek před Vánocemi jsme byli v kulturním domě Kaskáda na pohádce „Když je v pekle neděle“. Pohádka byla legrační a my jsme se skvěle bavili, ani nám nevadila náročná cesta. Celé dopoledne totiž sněžilo, cesta zasněženým městem byla pohádková. V pátek jsme si udělali vánoční besídku, na které nechybělo pohoštění, teplý čaj a také dobrá nálada. Děti si připravily představení o narození Ježíška, tanec a kouzlení. Navštívily nás děti z 2. C, které si pro nás nachystaly pěkný příběh. Nakonec nás čekaly dárky od Ježíška, kterými se děti obdarovaly. Velikou radost nám udělaly dárečky z Domova důchodců v Bystřanech, které pro nás hodné paní ušily. My jako poděkování nakreslíme obrázky, které jim určitě udělají velkou radost. Předvánoční čas nám kvapem utekl a my si ho opravdu báječně užili.

Fotogalerie


Další články

Malý gentleman

Novinky 1.B

V pátek 8. března se slaví MDŽ, jinak to nebylo ani v naší třídě. Ráno nás krásnou kyticí překvapil náš spolužák Matoušek Zelenka. Paní učitelka a paní asistentka dostaly  kytici tulipánů. Matoušek měl kytičku i pro každou holčičku u nás ve třídě a každé ji také předal. Opravdu nás všechny mile překvapil a mile potěšil. Je vidět, že gentlemani ještě nevymřeli.

Malí záchranáři

Novinky 1.B

Celý měsíc únor jsme si v hodině prvouky povídali o lidském těle, částech lidského těla, zdravé výživě, správném jídelníčku, nemocech a úrazech, ale také o tom, jak je důležité umět druhému pomáhat. Zopakovali jsme si důležitá telefonní čísla a vrhli se do praktické části vyučování, což bylo ošetřování zraněného. Docela jsme se u toho zapotili a také hodně nasmáli, práce se nám dařila a zranění žá…

Hrajeme si s tvary

Novinky 1.B

V hodině českého jazyka jsme si hráli s písmeny, jelikož nás to moc bavilo, tak jsme si tento týden také hráli, a to s geometrickými tvary. Nejdříve jsme opakovali základní tvary, potom si poskládali hrady, zámky, roboty a další pěkné skládačky. Stačily nám k tomu pouze čtverce, obdélníky, trojúhelníky a kruhy. Nakonec jsme vybarvovali obrázek složený z geometrických tvarů, museli jsme dodržet spr…

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.