Novinky 2.B

Předvánoční pohádka

Novinky 2.B

Ve čtvrtek 20. prosince jsme se vydali do Kulturního domu Fontána na divadelní pohádku Když je v pekle neděle. Počasí na cestu nám moc nepřálo, ale dorazili jsme bez úhony. A stálo to za to. Pohádka vyprávěla o tom, jak čertíci tráví v pekle nedělní dopoledne. Pohádka se všem líbila a moc jsme se nasmáli.

Vánoční turnaj druhých tříd

Novinky 2.B

V tomto týdnu jsme se již podruhé v hodině tělesné výchovy setkaly všechny druhé třídy, abychom si zahrály Vánoční turnaj ve vybíjené. První turnaj pro nás nedopadl moc dobře, byli jsme na 3. místě za 2. C a 2. A. V pondělí 17. prosince se na nás štěstí usmálo a zvítězili jsme, ostatní druhé třídy byly se stejným počtem vybitých žáků na 3. místě. To bylo radosti. Putovní pohár nám zdobí třídu.

Představení Evropa

Novinky 2.B

V pátek 14. prosince nás navštívila divadelní skupina Karavana. Letošní představení bylo věnováno výročí 100 let vzniku republiky a jmenovalo se Evropa. Naše třída 2. B se tohoto představení také zúčastnila. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého a také jsme si zasoutěžili. Vystoupení se nám líbilo.

Tvoření s čertem a Mikulášem

Novinky 2.B

V úterý 4. prosince se konalo na naší škole projektové vyučování. I naše třída 2. B se zapojila do výroby vánočních upomínkových předmětů. Vyráběli jsme svícny a vánoční závěsy. Při práci nás navštívil Mikuláš s čerty a anděly. Hodné děti byly pochváleny, zlobivým bylo vyhubováno, nakonec dostaly i sladkou odměnu. Doufáme, že se naše výrobky budou líbit i rodičům na předvánočním setkání.

Divadelní představení

Novinky 2.B

V pondělí 5. listopadu jsme se vydali do Kulturního domu Fontána na divadelní představení O křišťálovém srdci. Cesta byla dlouhá, ale vyplatila se, protože se nám pohádka moc líbila.

Plavecký výcvik

Novinky 2.B

Začal nám plavecký výcvik. Každou středu budeme chodit na plavání, čeká nás 10 lekcí. V první hodině plavání jsme se rozdělili do skupin na plavce, poloplavce a neplavce. Budeme se snažit zlepšovat plavecké dovednosti, styly a výkony. Těšíme se.

Informatika v 2. B

Novinky 2.B

V letošním školním roce nám přibyl nový předmět informatika. Seznamujeme se zde  s počítačem, učíme se pracovat s myší. Už nám to docela jde. Nejoblíbenějším dnem ve školním týdnu je čtvrtek, kdy se těšíme na každou další hodinu s počítačem.

Přejít na stránku: 1
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.