06.03.2020, Nikol Šimůnek Meyerová

Svět panenek

Svět panenek jsme mohli poznat na výstavě, kterou jsme navštívili na konci měsíce února. Výstava byla velmi zajímavá, byly zde vystaveny malé panenky v krásných šatech, větší panenky na houpačce, houpacím křesle či v kočárku. Zaujala nás také dvě miminka, která vypadala opravdu jako živá. Samozřejmě nechyběly ani kočárky, ve kterých se dříve vozila opravdová miminka. Výstava se nám líbila, počasí se  vydařilo, takže jsme měli i super vycházku.

Fotogalerie


Další články

Konečně spolu

Novinky 3.B

První prosincový týden jsme se opět setkali v naší třídě. Bylo to příjemné a milé setkání. Mohli jsme si zase společně užít předvánoční atmosféru, zvyky a tradice. Zápálili jsme první a druhou adventní svíčku, nazdobili třídu a školní chodbu vánočními motivy. V pátek 4.12. jsme si udělali mikulášský den, vybarvovali jsme mikulášskou doplňovačku, počítali čertovské příklady a poslední hodinu nechyb…

Programujeme robota

Novinky 3.B

Po delší době, kdy jsme se neviděli, jsme se těšili na hodinu informatiku. Programování na počítači jsme si vyzkoušeli už v září a v říjnu, ale tentokrát pro nás měla paní učitelka připravenou novou aplikaci a ještě navíc v tabletech. To pro nás byla novinka. Jsme ale šikovní a technika pro nás není cizí. S přehledem jsme robota naprogramovali a dovedli vždy do správného cíle. 

Hrajeme si s beruškami

Novinky 3.B

Na hodině českého jazyka jsme pracovali s Bee-Boty, kterým říkáme berušky, protože se jim docela podobají. Již jsme s nimi pracovali ve 2. třídě, takže nás berušky poslouchaly a plnily naše pokyny. Tímto hraním si vlastně ani neuvědomujeme, že se učíme první kroky programování. Takže kdo ví, možná z některých z nás budou zdatní odborníci. I hodinu prvouky jsme si užili, soutěžili jsme, kdo dříve p…

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.