16.11.2023, Alexandra Hájková

Halloween

Letošní Halloween ve školních prostorách se nesl v duchu výrazné kreativity a radosti. Už od ranních hodin bylo patrné, jak žáci a pedagogové s oblibou předvádějí své pestrobarevné kostýmy, které zahrnovaly klasické příšery i oblíbené postavy.
Halloween letos nebyl jen o kostýmech a sladkostech, ale i o zapojení moderních technologií. Třída dostala sérii QR kódů, které byly rozmístěny po škole. Úkolem bylo najít a naskenovat kódy pomocí svých mobilních zařízení. Za každý naskenovaný kód žáci získávali nový úkol nebo záhadu spojenou s Halloweenským tématem.
Spojení pestrobarevných kostýmů, sladkostí a moderních technologií vytvořilo atmosféru, která nejen oslavila tradici, ale také otevřela dveře novým způsobům zábavy a učení.

 

Fotogalerie


Další články

Úspěšný projektový den na zámku Mirošovice pro žáky 9. B a 3. C

Novinky 3.C

Ve středu 29. listopadu měli žáci deváté třídy a třetího ročníku možnost prožít nezapomenutelný projektový den na malebném zámku Mirošovice. Dopolední program byl plný zajímavých aktivit, které spojily učení a zábavu.Den začal prohlídkou historického zámku, kde měli žáci příležitost ponořit se do minulosti a objevit tajemství každé místnosti. Průvodce, kterým byl pan učitel Jakl, jim podal fascinu…

Aktivity v DDM

Novinky 3.C

Dům dětí a mládeže nabídl dětem jedinečný mix zábavy, učení a sportu. Nejdříve se děti věnovaly deskovým hrám, kde si zdokonalovaly logické myšlení a schopnost spolupráce. V sousední místnosti rozvíjely svou kreativitu při výrobě pestrobarevných mýdel. Na trampolínkách pak zněl smích a radost z pohybu. Toto dopoledne nejen posílilo pouto mezi dětmi, ale také podnítilo jejich rozvoj dovedností a tv…

Procvičování násobilky na tabletech: Inovace ve výuce

Novinky 3.C

Tablety se staly významnými nástroji ve výuce matematiky na naší škole. Díky nim se procvičování násobilky stalo zábavným a efektivním procesem. Interaktivní učení, individuální tempo a sledování pokroku žáků jsou klíčovými faktory úspěchu tohoto projektu. Výsledky ukazují, že technologie mohou výrazně zlepšit matematické dovednosti žáků a motivaci k učení.

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.