V úterý 19. 11. 2019 se od 16: 30 hod. v prostorách školy uskuteční akce "Střední školy se představují".
03.11.2019, Pavlína Zemanová

Malí učitelé dopravní výchovy

V prvouce jsme si při dopravní výchově povídali o bezpečném chování účastníků silničního provozu. Zjistili jsme, že už toho víme docela hodně a tak nás napadlo předat své znalosti a dovednosti také někomu jinému. Čtvrtek byl ve škole vyhlášený jako den naruby. Pojali jsme ho trochu jinak, než ostatní třídy a rozhodli se, že se z nás v tento den stanou páni učitelé a paní učitelky. Ve dvojicích jsme si připravili téma, učivo i výukové materiály a těšili se, až začneme učit. Naší obětí se stala třída 1. A. Když jsme prvňáčky dost potrápili učením, půjčili jsme jim naše puzzle, skládanky a jiné hry, při kterých si prověřili, co se od nás naučili. A jaké to bylo? Trochu těžké, ale zvládli jsme to a paní učitelka na nás byla pyšná.

Fotogalerie


Další články

Hudebka v tělocvičně

Novinky 3.C

Poslední den před podzimními prázdninami nás v tělocvičně čekalo překvapení. Naší školu navštívil moderátor a zpěvák Ladislav Hron. Žádné nudné vystoupení, ale spousta legrace a písničky, které známe také od jiných zpěváků a zpěvaček. Hodina rychle utekla a my se doma všem pochlubíme, že jsme zpívali a tančili s umělcem, kterého naši rodiče, babičky a dědečkové znají z televize.

S prvňáčky jsme kamarádi

Novinky 3.C

V učebně informatiky jsme už jako doma, a proto jsme se rozhodli vzít s sebou také naše kamarády a kamarádky z první třídy. Při jejich první návštěvě počítačové učebny jsme jim zpříjemnili výuku prací ve výukovém programu Dětský koutek. Prvňáčkům jsme předvedli, jak se v odborné učebně správně chovat a jak zacházet s počítačem. Četli jsme jim zadání a pomáhali správně řešit úlohy. Některé děti si …

Ozubená kola

Novinky 3.C

Dnes jsme při pracovních činnostech poprvé vyzkoušeli stavebnici s ozubenými koly. Kdo kola a kolečka umístil tak, aby do sebe správně zapadala, mohl pozorovat, jak se mu celé dílo dalo do pohybu. Rozpohybovali jsme dětské hřiště, hrady i pejska.

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.