19. 2. 2024 - 23. 2. 2024 - jarní prázdniny
29.11.2023, Alexandra Hájková

Úspěšný projektový den na zámku Mirošovice pro žáky 9. B a 3. C

Ve středu 29. listopadu měli žáci deváté třídy a třetího ročníku možnost prožít nezapomenutelný projektový den na malebném zámku Mirošovice. Dopolední program byl plný zajímavých aktivit, které spojily učení a zábavu.
Den začal prohlídkou historického zámku, kde měli žáci příležitost ponořit se do minulosti a objevit tajemství každé místnosti. Průvodce, kterým byl pan učitel Jakl, jim podal fascinující informace o historii zámku, oživil jejich zájem a zanechal dojem nejen na deváťácích, ale i na třeťáčcích.
Poté následovala společná činnost, která spojila žáky obou tříd. Vyplňovali pracovní list, který kombinoval prvky učiva pro obě třídy. Tato aktivita nejen posilovala týmovou spolupráci mezi staršími a mladšími spolužáky, ale také přispěla do vzdělávacího procesu obou ročníků.
Po náročné pracovní části následovalo vyhodnocení a žáci byli odměněni za své úsilí a spolupráci.
Celý projektový den na zámku Mirošovice se stal nejen součástí školního roku, ale také inspirativním zážitkem pro všechny žáky. Tato aktivita nejen podporuje vzdělávání mimo školní budovu, ale také buduje přátelství a týmový duch mezi žáky různých ročníků.


Další články

Bořeňská čarodějnice

Novinky 3.C

Artem Kosheliuk a Sebastian Janda se nedávno účastnili městského kola recitační soutěže, kde získali čestné uznání za své vynikající vystoupení. Gratulujeme k úspěchu a pyšníme se, že naši třídu takto reprezentovali!

Živý koncert skupiny Réva

Novinky 3.C

V pátek 16. 2. jsme zažili nezapomenutelný zážitek při koncertě skupiny Réva přímo ve školní tělocvičně. Atmosféra byla nabitá energií a hudbou, která nás uchvátila od první noty. Réva se představila svým poutavým hudebním repertoárem, zahrnujícím různé žánry a přinesla nejen skvělý hudební zážitek, ale i společné chvíle radosti a tance. Děkujeme.

Ochutnávka exotického ovoce

Novinky 3.C

Děti měly úžasný zážitek, když ochutnaly exotické ovoce od firmy Bovys. Avokádo, nashi, kiwi a granátové jablko přinesly do třídy nejen nové chutě, ale také zajímavé informace o tom, odkud toto ovoce pochází a proč je pro nás zdravé. Bylo to skvělé spojení zábavy a učení!

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.