Jarní prázdniny jsou stanoveny na týden od 25. února do 1. března

Novinky 3.C

Můj barevný sen

Novinky 3.C

Výtvarný kroužek slaví další úspěch. Výkres naší žákyně zdobí Dobrovické muzeum.

Projektový den

Novinky 3.C

Ve středu 6. února se děti do školy těšily, čekala je totiž oblíbená činnost - projektový den. Tentokrát na téma „Práce s uměleckým dílem.“ Během celého vyučování se žáci seznamovali se spisovatelem, malířem a ilustrátorem Josefem Ladou a jeho dílem.  Všechny děti nadšeně plnily zadané úkoly, při kterých malovaly, stříhaly, lepily, skládaly puzzle, učily se říkadla, sledovaly program Říkadla Jos…

Maňásci

Novinky 3.C

Při hodině pracovních činností si děti vyrobily maňásky, se kterými jim pomohli při dokončení i někteří ochotní rodiče. Se svými "kamarády" si následně zahrály pohádku.

Pozor děti, přijela k nám pouť

Novinky 3.C

Ve středu 16. 1. 2019 děti zhlédly v Divadle rozmanitostí v Mostě příběh o škodolibé Mařence, která svého brášku Jeníčka vyděsí tak, až tomu začne sama věřit. Současný vtipný i trochu strašidelný příběh, který pracuje s dětskou fantazií a podezřívavostí, která do reality projektuje motivy z klasické pohádky „Perníková chaloupka“.

Mikuláš

Novinky 3.C

4. prosince na nás nezapomněl Mikuláš s čerty a anděly. Přes počáteční obavy z čertů vše skončilo úsměvem na tvářích a nadílkou od Mikuláše.

Vánoční čas

Novinky 3.C

 Rodiče, žáci, učitelé i široká veřejnost se sešli na pozemku školy, aby společně strávili adventní čas. Žáci tuto dobu zpříjemnili svým vystoupením a prezentací svých výrobků. Přestože byl mráz, v mnoha srdcích se rozlévalo příjemné teplo..... 

Evropa

Novinky 3.C

V pátek 14. prosince jsme se dozvěděli mnoho zajímavého o Evropě zábavnou formou. Žáci se zapojili do soutěží a s nadšením sledovali děj na jevišti. Obohaceni o nové znalosti se vraceli spokojeně do tříd.

Zámek Libochovice

Novinky 3.C

Ve čtvrtek 29. 11. si žáci naší třídy zpříjemnili den zážitkovým interaktivním programem pod názvem „Když v pekle sněžilo“ na zámku v Libochovicích. Děti byly součástí příběhu a zažily i díky využití audiovizuální techniky nevšední a nezapomenutelné dobrodružství při návštěvě nebe a pekla. Na konci dobrodružné cesty získaly za odměnu i malý dárek od Lucifera.

STARÉ POVĚSTI ČESKÉ ANEB JAK TO VŠECHNO BYLO

Novinky 3.C

V pátek 26. října jsme se vydali na exkurzi do Českého muzea hudby v Praze, kde jsme se zúčastnili hudebně-pohybové dílny s prvky dramatiky, která se snaží dětem zprostředkovat především radost ze společného muzicírování a tvoření. Na chvíli jsme se ponořili do dávných věků naší minulosti a společně jsme se vyšplhali na horu Říp, s Bivojem jsme se neohroženě pustili za divokým zvířetem a s Krokový…

Zámek Ploskovice

Novinky 3.C

Na začátku měsíce října jsme navštívili zámek Ploskovice. Děti měly za úkol vysvobodit princeznu ze zakletí zlého čaroděje. Statečně plnily všechny úkoly, které jim v průběhu cesty zadávali skřítkové. Při každém setkání se skřítkem si opakovaly zaklínadlo, které jim pomohlo úspěšně zdolat zlého čaroděje. V závěru se všichni žáci těšili z vysvobození krásné princezny, která je odměnila malým dárkem…

Přejít na stránku: 1
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.