02.06.2025, Pavlína Zemanová
Hodina přírodopisu
Prvouka se nám už brzy změní na přírodovědu a později na přírodopis. Naši deváťáci se rozhodli, že nám ukážou, co vše budeme umět, až budeme opouštět základku jako oni. Provedli nás učebnou přírodopisu a seznámili nás s přírodovědnými tématy, která je nejvíce zaujala a která neminou ani nás. Nejlepším zážitkem pro nás ale bylo pozorování pod mikroskopem. Deváťákům i jejich paní učitelce Janě Šmrhové za jejich pozvání moc děkujeme.
Fotogalerie
Další články
Novinky 4.A
Týden ve škole v přírodě v Plasech utekl jako voda a ačkoliv už jsme se vrátili zpět, stále rádi vzpomínáme na zážitky, které jsme tam prožili. Během našeho pobytu jsme vystřídali různé sportovní a vědomostní soutěže, naučili se také základy zdravovědy a zavítali do místní ZOO. Děti jsou odvážné a všechny zvládly večerní stezku odvahy. Pan kuchař nám po celý týden vařil různé dobroty, dokonce jsme…
Novinky 4.A
V pondělí 18. května jsme navštívili Muzeum smyslů v Praze. Zažili jsme svět, kde smysly ožívají skrze několik desítek instalací a interaktivních atrakcí, které umožní zažít optické klamy. Návštěva Muzea smyslů pro nás byla inspirace a zábavné vzdělávání.
Novinky 4.A
2. květnovou neděli pravidelně slavíme svátek všech maminek, a tak jsme si pro ně připravili malý dáreček. Věříme, že se maminkám naše překvapení líbilo.