Novinky 4.B

Sportujeme i bez tělocviku

Novinky 4.B

Protože jsme si v letošním školním roce tělocvik moc neužili, snažíme se hýbat, kde to jde. Sportujeme, chodíme na procházky, venčíme své mazlíčky.

Malujeme a vyrábíme

Novinky 4.B

Na distanční výuce bohužel nezbývá moc času na výchovy. Přesto nezahálíme, malujeme a vyrábíme.

Zimní tvoření

Novinky 4.B

Stále čekáme na tu správnou zimu se sněhem, kde bychom se mohli řádně vyřádit. Ještě nepřišla, ale určitě se dočkáme. Zatím malujeme zimní obrázky, přáníčka a zdobíme perníčky.

Když nepřišel Mikuláš

Novinky 4.B

Každoročně k nám chodí Mikuláš s čerty a anděly z devátých tříd. V letošním školním roce to bohužel není možné. Proto nám nadílku rozdělili v pátek 4. prosince čertovští netopýři s čertíkem z naší třídy. Potom jsme pokračovali ve výrobě vánočních přání.

Přírodověda s domácími mazlíčky

Novinky 4.B

Online výuka byla dlouhá a my jsme se snažili si zpestřit poslední hodinu PŘ z domova. K počítači jsme si vzali své oblíbené domácí mazlíčky. Probíráme rozdělování živočichů, tak nám majitelé zařadili svá zvířátka a vyprávěli o nich. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého. Na hodině s námi byli pejskové, kočičky, králíčci, morčata… Někteří žáci naší třídy mají doma i jiná zvířátka, děkujeme rodičům za…

Opět ve škole

Novinky 4.B

Je po prázdninách a my si pomalu začínáme zvykat opět na školu.Jsme rádi, že je tak krásné babí léto a na tělesnou výchovu můžeme chodit ještě ven na školní hřiště. Můžeme si odpočinout od roušek. V pátek 11. září jsme hráli různé pohybové hry a užívali si pobytu na sluníčku. Doufáme, že nám takové počasí vydrží dlouho.

Přejít na stránku: 1
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.