Novinky 4.C

Týden jako v Anglii

Novinky 4.C

V minulých dnech si děti z naší školy vyzkoušely celý týden výuku v anglickém jazyce. Veškeré činnosti, hry a úkoly plnily jen pomocí osvojené anglické zásoby. Velmi brzy přišly na to, jak se domluvit a i tímto týdnem tráveným s rodilými mluvčími rozšířily svou slovní zásobu. Zábavnou formou se v angličtině zdokonalily a odnesly si z hodin nové nevšední zážitky. Celé dění pak ukončilo předání cert…

Naše oblíbené časopisy

Novinky 4.C

V únoru jsme si do školy měli přinést své oblíbené časopisy a věřte, výběr byl veliký. Mezi nejčastějšími byly Čtyřlístek, Mateřídouška, ABC, ale poznali jsme třeba i Level nebo Minecraft. Každý má připravenou prezentaci svého časopisu, takže se mnozí z nás inspirovali a třeba si některý časopis rádi koupíme.

Čarodějnický učeň

Novinky 4.C

Společně s jinými třídami ze školy jsme navštívili divadelní představení "Čarodějnický učeň". Herecké výkony byly skvělé a role herců vtipné. Příběh nás chvílemi napínal a jindy zase výborně pobavil.

Ohlédnutí za 1. pololetím

Novinky 4.C

V této galerii fotek můžeme zavzpomínat na 1. pololetí, ve kterém jsme zažili ledacos. Nakoukněte i vy.

Čepička pro sněhuláčka

Novinky 4.C

V pracovních činnostech jsme si vyzkoušeli výrobu jednoduchých čepiček, které máme připravené pro sněhuláčka. Pochlubíme se snad i zhotoveným sněhovým kamarádem.

Šikovné ruce

Novinky 4.C

V adventním čase jsme si sedli a pustili se do práce s adventními věnci. Nazdobili jsme si s nimi své pokojíčky či obývací pokoje. Využili jsme situace a vyzkoušeli jsme si háčkovat, vyrobili jsme si andílka a ještě jsme si své věnce dozdobili hvězdičkami, mašličkami, třpytkami atd.

Ladovská zima

Novinky 4.C

Blíží se Vánoce a co my víme, kdy se na nás v plné síle vrhne i pořádná bílá zima? My už jsme si v Pracovních činnostech zimu okusili a vyrobili jsme si pohádkové chaloupky zavalené čerstvou sněhovou nadílkou. Nejen, že se nám práce povedla, potěšila nás i skutečnost, že naše práce vyzdobí interiér místní polikliniky.

Pan Hrabě představil netradiční hudební nástroje

Novinky 4.C

V listopadových sychravých dnech jsme si zpestřili výuku seznámením s neobvyklými hudebními nástroji. Na první pohled se zdálo, že nám bude představena výbava z garáže nebo půdní zásoby u našich známých. Omyl! Zvláštně vypadající nástroje vydávaly velmi krásné zvuky a sám pan Hrabě nám ukázal, že hra na takové nástroje není vůbec jednoduchá. Měli jsme tu možnost si vyzkoušet vydat zvuky z nástrojů…

Výlet za poznáním Afriky

Novinky 4.C

Vypravili jsme se na dlouhou cestu za africkou přírodou, jejími zvyky a zajímavostmi. Formou akčního a velmi zábavného představení jsme poznali přírodu kolem řeky Nilu, přírodní úkazy jako je Sahara nebo Kilimandžáro. Také jsme se naučili africké písmo a poznali některé místní zvyky. Podívejte se do galerie, jak jsme si na vlastní kůži osvojili mnohé taje z tajemné Afriky.

Halloween nás proměnil

Novinky 4.C

Poslední říjnový den probíhal v duchu strašidel a zombíků a učení bylo tak trochu také halloweenské. Proměnili jsme se na nejrůznější strašidelné potvůrky a mnozí z nás doma překvapili i rodiče.

Přejít na stránku: 1
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.