Provoz školy v současné době: Po, St, Pá   9:00 – 11:00

Novinky 4.C

Klub zábavné logiky a deskových her

Novinky 4.C

V rámci tohoto klubu se děti seznamují se základy programování. Programovatelný interaktivní robot - Bee Bot rozvíjí logické myšlení a prostorovou představivost dětí.

Pracovní činnosti

Novinky 4.C

V hodinách pracovních činností si zdokonalujeme manuální zručnost, proto lepíme, stříháme, modelujeme, obkreslujeme, skládáme, drháme, šijeme, stavíme a mnoho dalšího. Někdy nám činnost jde lépe, jindy hůř, ale nikdy se nevzdáváme a téměř v každé vyučovací hodině vytvoříme něco hezkého.  Ve druhém pololetí to byly zatím sovičky nebo jehelníčky.

Tři králové

Novinky 4.C

Tři   králové byli  podle  Bible  mudrci  z  Východu,  kteří  kromě   jiných  věd  znali mnoho o hvězdách. Podle hvězd poznali,  že se má narodit nový, mocný král. Chtěli ho také uvítat. Nesli mu dary. Podle jasně svítící hvězdy došli až k Betlému, kde se v obyčejné stáji opravdu narodilo dítě, které dostalo jméno Ježíš. Králové mu předložili dary a věřili, že bude velkým králem. Na krále jsme si …

Mikuláš

Novinky 4.C

V pátek 6. 12. byla u nás ve škole zvláštní předvánoční atmosféra. Děti již od rána netrpělivě vyhlížely  návštěvu. Konečně se dočkaly. Do školy dorazil Mikuláš v doprovodu andělů a čertů. Čerti z pekelné knihy vyčetli hříšníky, kteří slibovali polepšení. Andělé zas děti odměnili za básničku či písničku. Všichni si dopoledne náramně užili.

Čtenářský klub

Novinky 4.C

Žáci ze čtenářského klubu si nastudovali pohádku "O koťátku, které zapomnělo mňoukat". Představení zhlédlo celkem 5 tříd z 1. stupně a "herci"ze 4. C sklidili velký potlesk od svých mladších kamarádů, kterým se pohádka velice líbila.

Nebezpečí internetu

Novinky 4.C

Dne 9. 10. 2019 navštívila Městská policie v Bílině žáky naší třídy. Diskutovali o problematice nebezpečí internetu. Děti měly velký zájem a snahu komunikovat a sdělovat své zážitky. Beseda byla pro děti nejen zábavná, ale taky velmi poučná. Těšíme se na další spolupráci.  

DRAVCI

Novinky 4.C

Úterý 17. září jsme si zpříjemnili prohlídkou unikátní kolekce dravých ptáků a sov. Viděli jsme dravce v loveckých akcích a dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí z jejich života.

Přejít na stránku: 1
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.