Na dny 30. 4. 2018 a 7. 5. 2018 je vyhlášeno ředitelské volno.

Novinky 5.C

Muzikál

Novinky 5.C

Muzikál Čarodějnický učeň zhlédli i žáci z 5. C. Příběh ze začarovaného lesa se spoustou pohádkových postav se všem líbil.

Stavíme dům snů

Novinky 5.C

V hodině pracovních činností si žáci zahráli na bytového architekta. Navrhovali zahrady, domy, sauny a garáže a jejich představivost neznala mezí. 

Výroba kokosových kuliček.

Novinky 5.C

Na hodině pracovních činností jsme vyráběli kokosové kuličky. Odvážili jsme přísady dle pracovního postupu, zpracovali těsto a pak tvořili kuličky. Práce nám šla pěkně od ruky a výsledky byly hned vidět. 

Mikuláš v 5. C

Novinky 5.C

V úterý 5. prosince chodil školou Mikuláš s anděly a čerty. I netrpěliví páťáci se dočkali. Potleskem odměnili anděly za úvodní píseň a na oplátku všem přednesli připravenou básničku. A zlobilové? Ti slíbili, že se polepší.

5. C v Planetáriu

Novinky 5.C

24.  listopadu jsme společně s 5. B navštívili Planetárium v Teplicích. Pohodlně jsme se usadili v astrosále s projektovými přístroji. Za poutavého vyprávění žáci pozorovali hvězdnou oblohu, poznávali  některá souhvězdí. Zopakovali si sluneční soustavu,  dověděli se mnoho zajímavostí o planetách a jejich měsících. Měli možnost porovnat velikosti planet a Slunce. Exkurze se všem líbila.

Vánoční pečení v 5. C

Novinky 5.C

Žáci z 5. C se rozhodli upéci vizovické pečivo. Nejprve museli připravené těsto dobře hníst, pak tvořili podle  obrázků pečivo, zdobili kořením, potřeli žloutkem a dali péci. Jednoduché to nebylo. Pečivo se povedlo, všichni měli radost. Posuďte sami.

5. C a hudební vystoupení

Novinky 5.C

Ve středu 15. 11. 2017 nás navštívil hudebník P. Hrabě z Plzně. Nejprve jsme si společně zazpívali upravenou verzi písničky "Skákal pes". Poté nám představil netradiční hudební nástroje a někteří žáci si je i vyzkoušeli. Spokojeni byli všichni.

5. C a stavebnice

Novinky 5.C

Už jsme sice páťáci, ale pořád nás baví pracovat se stavebnicemi. I tentokrát jsme byli se svými výtvory spokojeni.

Beseda s MP

Novinky 5.C

V pátek 3. 11. 2017 za námi do 5. C přišel pan policista Ferenc. Tématem besedy byl vliv televize, ale hlavně počítače a konzoly na žáky mladšího školního věku. Beseda byla zajímavá, pan policista ochotně odpovídal i na spoustu všetečných otázek. Budeme se těšit na další setkání.

Tajemná Afrika

Novinky 5.C

Ve čtvrtek 2. 11. 2017 bylo naplánováno cestování. Se studiem Karavana jsme se přenesli z evropského kontinentu do Afriky. Byli jsme seznámeni se zajímavostmi tohoto světadílu. Pro zpestření si někteří žáci zasoutěžili, vyzkoušeli si hru na hudební nástroje a na závěr jsme si zazpívali. Program měl úspěch. A kam zavítáme příště?

Přejít na stránku: 1
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.