Provoz školy v současné době: Po, St, Pá   9:00 – 11:00

Novinky 5.C

Výlet na Mácháč

Novinky 5.C

Sice jsme neměli počasí na koupání, ale děti si užily tvoření na pláži. Ukázalo se, že jsou rození stavitelé a dokáží spojit své síly i um – výsledkem byly krásné stavby.

Prvouka

Novinky 5.C

Další den ve škole v přírodě probíhal v rámci prvouky. Zaměřili jsme se na botaniku a zoologii. Je divné, že se kluci nechtěli fotit s kytičkami, holkám ovce vůbec nevadily.

Výuka v ŠVP

Novinky 5.C

Celý náš vzdělávací proces ve škole v přírodě je závislý na přírodních zdrojích. Takže pracovní činnosti se uskutečnily na pískovišti a tělesná výchova ve vzduchu. Děti byly nadšené a činnosti zvládly bez problémů.

Výlet na hrad Bezděz

Novinky 5.C

V rámci celodenního výletu jsme vyšlápli na hrad Bezděz. Cestou si děti natrhaly spoustu borůvek a užily si plno her a zábavy v lese. Ušly celkem 10 km, ale na konci měly pořád úsměv na rtech.

Dětský den

Novinky 5.C

Jako každý rok se 1. června uskutečnil MDD na hřišti naší školy. Děti hrály různé hry a překonávaly velké překážky. Naštěstí jim počasí přálo, a tak si ten den pěkně užily.

Hodiny Tv

Novinky 5.C

Jako každý rok jsme začali chodit na hodinu tělesné výchovy na školní hřiště. Máme na programu atletická průpravná cvičení, jako je např. nácvik skoku dalekého, hod míčkem a běh. Doufáme, že nebudou přílišná vedra a my vše zvládneme podle plánu. Zatím se můžete podívat na své dětičky, jak se rozcvičují při rozcvičce či hrají rychlou vybíjenou.

Práce s uměleckým dílem

Novinky 5.C

Ve středu 14. února se uskutečnil projektový den s názvem Práce s uměleckým dílem. Program:  1. Život a dílo Josefa Lady2. DVD – Říkadla Josefa Lady (zimní tématika), vyhledávání říkadel v čítance a dětských knížkách3. Čtení s porozuměním + počítání příkladů se závorkami4. Hra na básníka + PUZZLE5. Přiřazování říkadla k obrázku, doplňování i/í, y/ý po vyjmenovaných slovech. Děti se do práce ihn…

I učení může být zábava

Novinky 5.C

Hra je pro děti nejpřirozenější forma výuky. V hodinách si velmi rádi hrajeme, pracujeme ve skupinách a týmech, hrajeme různé slovní a deskové hry, čteme, tančíme, zpíváme a malujeme. Interaktivní tabuli využijeme v každém předmětu. V hodinách informatiky už velmi dobře pracujeme s jednoduchým grafickým editorem Malování. V posledních několika hodinách jsme pracovali s automatickými tvary a celé o…

Vánoční turnaj ve vybíjené

Novinky 5.C

Třída 3. C pojala vánoční veselí sportovně. Vyzvala spolužáky ze 3. A na vánoční turnaj ve vybíjené. Sice prohráli, ale dobře si zahráli. Při hře panovala velmi přátelská nálada.

Plavání

Novinky 5.C

Již od začátku října třída 3. C chodí do plavecké haly na kurz plavání. Děti si plavání velice užívají a rozhodně se při něm nenudí. Vedle plavecké výuky se děti mohou ve vodě i pořádně vyřádit. Plavecký kurz končí až 6. prosince, tak se s vodou rozhodně neloučíme a těšíme se na další středu.  

Přejít na stránku: 1
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.