Provoz školy v současné době: Po, St, Pá   9:00 – 11:00

Novinky 5.C

Ohlédnutí za Školou v přírodě

Novinky 5.C

Uteklo to jako voda a my se jen můžeme ohlédnout za příjemnými dny ve škole v přírodě. Měli jsme sice zimu, ale přesto jsme si to užili.....

Národní památník Na Vítkově

Novinky 5.C

Třída se aktivně zapojila do vlastivědného projektu, který nás zavedl až do Prahy, do Národního pomátníku Na Vítkově. Žáci tam plnili úkoly týkající se historie naší vlasti. Byli moc hodní a pracovití.

Výtvarná tvorba

Novinky 5.C

Chtěla bych vám ukázat další výkresy naší třídy. Dětem se moc líbily. A protože nás stály úsilí pěti vyučovacích hodin, byly i velmi povedené.

Výtvarná výchova

Novinky 5.C

V hodinách výtvarné výchovy se děti ze 4.C nenudí. Pokaždé překvapí svými novými moderními nápady, které s radostí malují či vytváří. Největší odměnou je pro ně vystavení jejich výkresů či výrobků na nástěnce. Jen se podívejte....

Čertoviny

Novinky 5.C

Také k nám, do třídy 4.C, přišel ČERT A MIKULÁŠ, děti zazpívaly písničku Tři oříšky pro Popelku, vyslechly si historii Adventu od žáků z devátých ročníků a dostaly čokoládu, protože byly skoro hodní.

Vánoční vyrábění

Novinky 5.C

Vánoční nálada nás zastihla v plném proudu příprav. Již jsme dokončili pár výrobků na výzdobu polikliniky, dále výrobky na vánoční akci v naší škole a v neposlední řadě i výrobu přáníček pro rodiče.

Praha

Novinky 5.C

Včera jsme se vrátili z nádherné exkurze, která se konala v Praze a to v Národním muzeu hudby. Děti prošly pohádkovým programem, kde si mohli vyzkoušet některé pohádkové hudební nástroje a zazpívat písničky z českých filmových pohádek. Moc se jim to líbilo.

Advent

Novinky 5.C

Takto se připravují děti ze 4.C na Vánoce. Myslím, že se jim ten adventní svícen povedl. Vyráběla ho s nimi paní Myslíková, maminka Ondry Myslíka. Moc jí za to děkujeme.

Podzim

Novinky 5.C

V hodinách výtvarné výchovy jsme využili přírodní materiál k sestavení obrázku sovy. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak se nám to povedlo.

Přejít na stránku: 1
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.