07.06.2021, Nikol Šimůnek Meyerová

Vaříme a pečeme rádi.

Období online výuky je za námi a žáci v předmětu domácnost ukázali, jak jsou šikovní. Během hodiny vyrobili dva druhy těstovinového salátu. Jeden byl s kuřecím opečeným masem a druhý ochucený česnekem. Oba saláty se žákům povedly. Také byla radost se na žáky dívat, když salát jedli. 

Fotogalerie


Další články

Online výuka

Novinky 6.A

Žáci naší třídy nezaháleli ani v době online výuky. Plnili velmi dobře zadané úkoly, které byly spíše praktického původu. Při prvních paprscích slunce pracovali na zahradě, sázeli, hrabali, pleli apod. Když bylo špatné počasí pracovali v kuchyni, kde pekli, smažili a vytvářeli různé pokrmy. 

Kytice šeříků.

Novinky 6.A

Žáci se vrátili do školních lavic a výzdoba školy je v plném proudu. Na našich nástěnkách jsou niní k vidění krásná díla spojená s rozkvetlou přírodou. Naší nástěnku zdobí kytice šeříku, které se žákům velice povedly.

Výtvarná výchova

Novinky 6.A

Během online výuky dostali žáci ve výtvarné výchově za úkol nakreslit první náznaky jara. Každý žák vyřešil kresbu dle svého nápadu a možností...  Pokochejte se také Vy ostatní, prvními jarními květy a věřím, že Vám udělají radost, jako nám všem.

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.