25.06.2019, Oldřiška Gregorová

Máme rádi divadlo

Již jen 3 dny a rozloučíme se se školním rokem 2018/2019. Rozhodli jsme se, že se jako třída za tímto rokem ohlédneme a pokusíme se ztvárnit formou divadla některý ze zajímavých zážitků. Rozdělili jsme se na skupiny a pustili se do práce. Jedna skupina zavzpomínala na vražedné rajče, které, nikdo prý neví jak, spadlo Michalovi na hlavu. Dívky vytvořily velmi pěkné divadlo, ve kterém se v dáli tyčil Bezděz. Výstup k němu byl prý pěkně náročný, ale krásný zážitek. Jiřík a jeho parta se rozhodli pro zvířecí podobu svých spolužáků a zvládli vyrobit krásné zvířecí loutky do jejich přírodního divadla. Vítězný tým neměl sice nejkrásněji zpracované divadlo, ale jejich improvizační hra nám polechtala bránice. Hláška JE ČAS NA REKLAMNÍ VSUVKU pobavila všechny, proto se nikdo nedivil, když v hlasování o jeden bodík Kristýnina skupina porazila tu Vojtovu. Vítězové byli odměněni zmrzlinou. „Příští rok vás porazíme!“ vyhrožovaly ostatní skupiny. Všem přejeme krásné prázdniny!

Fotogalerie


Další články

Palec nahoru pro Pikachu!

Novinky 6.B

V pátek 7. června jsme se vydali na třídní výlet. Cílem bylo kino Cinemas v Teplicích. Na nádraží v Bílině, ze kterého nám jel rychlík, jsme pelášili celí natěšení, takže jsme na nádraží ještě čekali a popíjeli horkou čokoládu. Pro některé z naší třídy to nebyl zrovna dobrý tah.  Cesta vlakem nám utekla rychle, i když nebylo místo na sezení a poměrná část z nás stála. V kině jsme byli dvacet minut…

Běh pro Terezku

Novinky 6.B

Ve středu jsme se zúčastnili charitativní akce RUN AND HELP a zaběhali jsme si na hřišti. Některým z nás jedno kolečko nestačilo.

Den Země

Novinky 6.B

Čtvrtek 25. dubna 2019 jsme věnovali projektovému dni zaměřenému na Den Země. Celý den jsme se dozvídali mnoho nových informací. Spočítali jsme si, jakou máme spotřebu vody.  Zjistili jsme, jakou za sebou zanecháváme v životním prostředí ekologickou stopu. Zajímavé byly také informace o třídění odpadu, kdy jsme se dozvěděli, co se z tříděného odpadu dále vyrábí. V druhé části dne jsme spolu s dalš…

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.