10.10.2021, Nikol Šimůnek Meyerová

Stmelujeme třídu

Páteční dopoledne bylo ve znamení stmelování vztahů ve třídě. Dlouhé odloučením v období Covidu se na nás všech podepsalo. S panem učitelem Švachem jsme pomocí her a soutěží vytvářeli situace, ve kterých museli žáci spolupracovat, věřit si a domlouvat se na společném postupu.
Věřím, že v naší třídě jsou skvělí žáci a žákyně, kteří se dokáží domluvit a vytvoří kamarádské prostředí. 

Fotogalerie


Další články

Po velkých prázdninách spolu.

Novinky 7.A

Po dlouhých prázdninách si žáci užívali krásné letní počasí na dětském hřišti. Společně si povídali, hráli hry a vyprávěli dojmy z dovolené. Společné chvilky jim hodně chyběly.

Vaříme a pečeme rádi.

Novinky 7.A

Období online výuky je za námi a žáci v předmětu domácnost ukázali, jak jsou šikovní. Během hodiny vyrobili dva druhy těstovinového salátu. Jeden byl s kuřecím opečeným masem a druhý ochucený česnekem. Oba saláty se žákům povedly. Také byla radost se na žáky dívat, když salát jedli. 

Online výuka

Novinky 7.A

Žáci naší třídy nezaháleli ani v době online výuky. Plnili velmi dobře zadané úkoly, které byly spíše praktického původu. Při prvních paprscích slunce pracovali na zahradě, sázeli, hrabali, pleli apod. Když bylo špatné počasí pracovali v kuchyni, kde pekli, smažili a vytvářeli různé pokrmy. 

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.