06.12.2018, Gabriela Mašková

Česká televize a Star dance

Ve středu 5.12. 2018 jsme měli možnost v rámci vánočního překvapení nahlédnout do zákulisí České televize. Nejprve jsme se dozvěděli základní informace o fungování jednotlivých programů ČT a poté jsme se vydali s průvodcem na samotnou prohlídku. Na chodbách jsme potkávali známé tváře z televizních obrazovek, měli jsme to štěstí a viděla jsme přímé natáčení dětského pořadu Kouzelná školka, poznali jsme, jak je to těžká práce, vytvořit takový pořad, který na obrazovkách vypadá tak jednoduše. V závěru exkurze jsme měli možnost stát se alespoň na chviličku kameramany, moderátory a vyzkoušeli jsme si také čtecí zařízení. V závěru exkurze na nás čekalo ještě jedno milé překvapení, zúčastnili jsme se výstavy pořadu Star dance. S velkými zážitky jsme se vraceli spokojeni domů. 

Fotogalerie


Další články

Vánoční projekt 2018

Novinky 7.A

Dne 4. 12. 2018 proběhl projektový den zaměřený na přípravu slavnostního rozsvícení vánočního stromečku. Připravovali jsme pro rodiče perníčky, které si mohou na akci nazdobit. Všichni jsme se snažili a práce nám šla od ruky. V dalších hodinách jsme si vyrobili každý svoji ozdobu na stromeček, poslouchali jsme společně koledy a vytvořili si pravou předvánoční atmosféru. 

Exkurze do Národního muzea v Praze

Novinky 7.A

V měsící listopadu jsme se zúčastnili exkurze do Národního muzea v Praze. Měli jsme možnost seznámit se s životem Keltů, vidět zajímavé archeologické nálezy a na chvilku se vrátit do doby dávno minulé. Během exkurze jsme plnili různé úkoly a ověřovali si naše získané znalosti. Na závěr vyplnili vědomostní test a dokonce získali pochvalu za skvělou spolupráci. Už nyní se těšíme na další exkurzi. 

Za tajemstvím potravin aneb víš, co jíš?

Novinky 7.A

V pátek 5.10. 2018  jsme měli možnost zúčastnit se zábavného soutěžního dopoledne v Národním zemědělském muzeu v Praze, kde se konal  výchovný program s názvem "Za tajemstvím potravin aneb, víš co jiš?" V muzeu byly pro nás soutěžící připraveny hry s tématikou správného a zdravého stravování, všichni jsme s nadšením soutěžili a každý si za splnění úkolů odvezl malý dárek. Na tuto akci jsme jeli se…

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.