12.10.2023, Romana Fedakova

Whitelight

Ve čtvrtek 5.10. 2023 proběhla beseda od organizace Whitelight na téma Člověk-tvor připojený. Tři hodiny nás odborným výkladem provázely dvě lektorky, které nás hned zapojily do různých her. Dnešní beseda byla zaměřená na různé druhy závislostí. Všichni jsme si odnesli spoustu nových zkušeností a těšíme se na další sekání.

Fotogalerie


Další články

Hledá se nový Picasso a nová Toyen

Novinky 7.B

Kromě vědomostí a dovedností děti ve škole rozvíjejí i svůj umělecký talent. Některé v sobě mají pořádnou porci talentu a možná v nich vyrostou noví klasici výtvarného světa. Díky výtvorům z hodin výtvarné výchovy, pod vedením paní učitelky Očkové, máme navíc možnost těmito mistrovskými díly vyzdobit třídu a prostor před ní. A jak sami vidíte, zcela zjevně tu budoucí slavné umělce máme.

Cimbálová muzika Réva

Novinky 7.B

Není mnoho vzdělávacích koncertů, při kterých děti začnou tančit a zpívat. Cimbálová muzika Réva to dokázala. V polovině února zavítala k nám do školy s programem, ve kterém vedle lidových písní zazněly i hity z oblasti popu, rocku a dokonce klasické hudby: slyšeli jsme Nothing Else Matters od metalové kapely Metallica, Smetanovu Vltavu, písně od Pink Floyd, Queen, Redlovy Husličky a samozřejmě pá…

Příprava Vánoční akademie

Novinky 7.B

Přípravy na tradiční Vánoční akademii vzaly děti velmi vážně a zodpovědně. Zboží na nabídku v našem třídním stánku připravovaly během dvou dnů, ten projektový na to nestačil. Současně významná část třídy zpívala na všech vánočních akcích pěveckého sboru: v kostele svatého Petra a Pavla v Bílině a právě na Vánoční akademii. Velmi mě potěšilo, jak aktivně a zodpovědně se děti ke všem činnostem posta…

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.