11.06.2019, Lucie Skřivánková

Revolution train

V úterý 4. 6. zastavil na vlakovém nádraží v Bílině tak trochu jiný vlak zvaný Revolution train. Unikátní interaktivní vlak zaměřený na protidrogovou prevenci složený z 6 vagonů. V jednotlivých vagonech žáci navštívili 4 kinosály, 8 interaktivních místností a prožili skutečný příběh o drogové závislosti. Pro všechny to byl opravdu vyjímečný zážitek a takovýto způsob prevence si velmi pochvalovali. Doufejme tedy, že jim příběh, který je provázel celým vlakem, něco přinesl. 

Fotogalerie


Další články

8. A v únikovce

Novinky 8.A

Konečně jsme se dočkali závěru školního roku, ke kterému neodmyslitelně patří třídní výlet. Ten je odměnou za to, jak jsme tento školní rok zvládli. Ale nás zavřeli, a to do únikové místnosti, ze které jsme, jak název napovídá, museli společnými silami uniknout. Vůbec to nebyl trest, ale docela zábava. Rozděleni jsme byli do tří skupin a unikali ze tří místností - Dračí labyrint, Čarodějův zámek a…

Lapidárium Praha

Novinky 8.A

V tomto školním roce jsme již podruhé navštívili Národní muzeum v Praze. Tentokrát šlo o Lapidárium Národního muzea na výstavišti v Holešovicích. Exkurze byla zaměřená na poznávaní architektonických slohů. Žáci byli rozděleni do skupin a v jednotlivých místnostech hledali informace a vypracovávali úkoly o slohu románském, gotickém či renesančním.  

Den Země

Novinky 8.A

Den Země je každoroční událost organizovaná 22. dubna a zaměřená na propagaci a podporu ekologie a ochranu životního prostředí ve společnosti.Tento svátek je ovlivněn původními dny Země, které se konaly při oslavách jarní rovnodennosti 21. března a oslavovaly příchod jara. V moderním pojetí jde o ekologicky motivovaný svátek upozorňující lidi na dopady ničení životního prostředí. První Den Země by…

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.