Novinky 9.A

Homevideo - divadelní představení Most

Novinky 9.A

Dne 19. 4. 2018 navštívila třída 9. A divadelní představení Homevideo. Během dvouhodinového představení a besedy získali žáci infomace o tom, jak mohou sociální média a kyberšikana změnit normální život člověka a obrátit ho vzhůru nohama. Na závěr představení promluvili i zástupci PČR a odpověděli na všechny kladené dotazy. Divadelní hra se všem líbila.

PLANETA ZEMĚ - "MYANMAR" divoká cesta do barmské říše

Novinky 9.A

Jako každý rok, tak i letos zavítali žáci 9. A na dokumentární promítání PLANETA ZEMĚ 3000, Myamar - divoká cesta do barmské říše.  V letošním dílu se autoři vypravili do tajuplné Barmy, tedy do země, která byla po desítky let z velké části téměř hermeticky uzavřena okolnímu světu. Žáci se mohli seznámit s životem, historií i se zajímovostmi z této země.

Člověk v tísni - Šitkredit

Novinky 9.A

Dnes 4. 4. 2018 přišli na první čtyři vyučovací hodiny zástupci z organizace Člověk v tísni s besedou na téma " ŠITKREDIT". Žáci nejprve byli seznámeni s informacemi o zákonech, pravidlech či pojmech o exekucích, dluzích, úvěrech nebo půjčkách. Získali přehled v základních pojmech (zkratkách) a přehled organizací zabývajících se těmito sektory. Na besedě se dětem líbilo aktivní zapojení, pohodová…

Beseda - Reprodukční zdraví

Novinky 9.A

Dne 28. 3. 2018 se žáci 9. A zúčastnili besedy „Reprodukční zdraví“. Dozvěděli se zajímavé informace o různých druzích antikoncepce, bezpečném sexu a paní lektorka odpovídala na všechny kladené dotazy. Žáci se aktivně zapojovali do besedy a téma bylo pro ně zajímavé.

Anglický kurz s rodilými mluvčími

Novinky 9.A

Celý týden na naší škole probíhal intenzivní kurz anglického jazyka pro žáky z 2. stupně.  Všichni žáci obdrželi certifikáty, které jim předali samotní lektoři. Celý kurz se dětem velmi líbil a byl jak ze strany pedagogů, tak ze strany žáků velmi kladně hodnocen. 

Lyžařský kurz

Novinky 9.A

Ve dnech 24. 2. - 3. 3. 2018 se čtyři žákyně 9. A (Barča Dejmová, Barča Kazdová, Áďa Jílková a Kristýnka Dvořáková) zúčastnily školního lyžařského kurzu. I přes velkou zimu si dívky kurz užily a všechny na konci lyžovaly.

Vikingové

Novinky 9.A

V pondělí 15. 1. jsme navštívili představení historické skupiny s programem "Vikingové". Během tohoto hodinového přestavení se žáci mohli seznámit se způsobem života mořeplavců a bojovníků.

Vánoční besídka

Novinky 9.A

Poslední den v roce 2017 se 9. A rozhodla uspořádat vánoční besídku. Po malém občerstvení a přípitku jsme se rozdali dárečka a mohla začít diskotéka. Překvapivě se do ní zapojili i naši kluci. Všem se poslední den v roce libil a na Vánoce odcházeli deváťáci spokojeni.

Školou chodí Mikuláš

Novinky 9.A

Jako každý rok, tak i letos, naší školu navštívili čerti, andělé a Mikuláš. Žáci 9. tříd si pro své spolužáky připravili krátké představení v podobě písničky či básničky. Čertíci měli plné práce se zlobivými dětmi, andílci je utěšovali a Mikuláš zjišťoval, jak naši školáci povyrostli, jak se učí a jestli nezlobí paní učitelky. V každé třídě byli žáci odměněni nějakou sladkostí a na oplátku Mikuláš…

Zahrada Čech 2017

Novinky 9.A

Jako každý rok, i tentokrát, jsme se vydali  ve čtvrtek 21. 9., na exkurzi Zahrada Čech v Litoměřicích. Cesta dvoupatrovým autobusem netrvala dlouho a po půl hodině jsme byli na místě. Naším úkolem bylo se zeptat na různé informace ohledně výstavy 20 návštěvníků. V pavilonech i mimo ně jsme mohli vidět zahradní nábytek, ruční výrobky, květiny a domácí potřeby. Ve stáncích s občerstvením si každý m…

Přejít na stránku: 1
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.