Provoz školy v době letních prázdnin: pondělí a středa 8:00 - 12:00 hod.

Novinky 9.C

ONLINE VÝTVARKA

Novinky 9.C

Během online výuky jsme v 9. C nezapomněli ani na výtvarnou výchovu. Protože v únoru napadlo hodně sněhu i u nás v nížině a naše výtvarné potřeby zůstaly ve škole, byl náš první úkol spojen právě se sněhem. Každý jsme měli vytvořit nějaké dílo ze sněhu podle své vlastní fantazie. Někdo udělal klasického andělíčka, někdo srdce ze sněhu, kluci stavěli pevnosti i trůn pro krále nebo sněhuláky.

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY

Novinky 9.C

Pomalu končí našich devět let povinné školní docházky. Za pár týdnů dáme sbohem základní škole a rozejdeme se na naše vysněné střední školy. V minulém týdnu nás čekaly přijímací zkoušky. Jak se blížil jejich termín, stávali jsme se nervóznějšími a snažili se do sebe dostat poslední vědomosti, abychom byli v den D co nejvíce připraveni. Teď už máme novou zkušenost za sebou. Spousta z nás vyrazila…

VOLÁNÍ JARA

Novinky 9.C

Po dlouhé zimě jsme se všichni už těšili na první náznaky jara, které přicházelo velmi pomalu. A proto jsme ve výtvarné výchově dostali za úkol, nakreslit obrázek s jarními motivy. Doufali jsme, že už to jaro přivoláme.

Český jazyk trochu jinak

Novinky 9.C

Minulý týden v hodině českého jazyka jsme se stali spisovateli. Byli jsme rozděleni do několika skupin. Každá skupina dostala patnáct oboustranných kartiček s obrázky. Měli jsme za úkol vytvořit komiks o devíti kartičkách. Domluvit se, které z obrázků vybereme, aby byl náš příběh zajímavý, nebylo snadné. Přesto se každá ze skupin zvládla domluvit a vznikla velmi zajímavá vypravování. Jen pro před…

Přejít na stránku: 1
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.