JARNÍ PRÁZDNINY:  2. 3. - 6. 3. 2020
14.08.2018, Nikol Meyerová

O třídě 9.B (2018/2019)

Vítáme vás na našich stránkách, kde budete informováni o dění ve škole a o tom, co všechno tu společně zažíváme a co se učíme.

Počet dětí: 17
Třídní učitel:  
Mgr. Eva Syrovátková
od 1. 2. 2018 - Mgr. Ervín Rosenkranz
Telefon: +420 417 829 127
E-mail:
 ervin.rosenkranz@zsaleska-bilina.cz

Rozvrh hodin třídy:

9. B se představuje

Naši třídu tvoří super žáci, kteří si dokáží navzájem pomáhat. Společně jsme bezva parta. Na úvod se vám chceme představit. Tady je několik slov k jednotlivým žákům naší třídy.

Ahojdá! Jmenuji se Klára Jelínková a je mi čtrnáct let. Mám ráda zvířata, zejména psy. Ráda se účastním různých školních akcí a soutěží. Mým nejoblíbenějším předmětem je občanská výchova a zeměpis. Ve třídě jsem ráda, protože si se svými spolužáky vždy užiji spoustu legrace a dobrodružství.

Jmenuji se Jasmína Hrazdirová. Můj oblíbený předmět je dějepis. Ve svém volném čase se věnuji plavání, pěší turistice a hudbě. Ve svém životě se snažím řídit citátem od neznámého autora: „Nebojte se začít dělat, co neumíte. Amatéři postavili Noemovu archu, profesionálové Titanic.“

Jsem Daniel Král a ve škole mě nejvíce baví dějepis, informační a komunikační technologie a výtvarná výchova. Mimo školu hraji počítačové hry a chodím ven s kamarády. Mám rád domácí zvířata, především psy.

Nazdárek, jmenuji se Petra Jabůrková. Mezi mé oblíbené předměty patří tělesná výchova, avšak nejraději mám přestávky. Volný čas trávím venku s kamarády nebo s rodinou. Velmi ráda jím a mé motto zní: „Nikdy se nevzdávat.“

Mé jméno je Jiří Záborec a ve škole mě baví především přírodopis, dějepis a výtvarná výchova. Ve svém volném čase rád maluji a pomáhám v domácnosti. Miluju pizzu, nejvíce tu, kterou si sám udělám.

Čest! Jmenuji se Josef Šajner a je mi 14 let. Mým nejoblíbenějším předmětem je tělesná výchova. Mimo školu se věnuji hokeji.

Zdravim, jmenuji se Petr Bureš a ve škole mám nejraději dějepis. Mým koníčkem je kendó, japonské umění boje s mečem.

Čus, jsem Michal Hoffej a můj oblíbený předmět je angličtina. Volný čas trávím hlavně s rodinou nebo hraním počítačových her. Mé motto je: „Chci zhubnout, abych mohl opět ztloustnout.“

Ahoj, jmenuji se Monika Jásková. Ve škole mě baví hudební výchova. Jinak ráda tancuji a také zpívám. Mám ráda psy. Přestože ráda a hodně jím, neztloustnu.

Mé jméno je Jan Tesař. Je mi 15 let a ve škole mám rád dějepis a tělesnou výchovu. Ve svém volném čase se snažím posilovat.

Jsem Karolína Lavová. Můj oblíbený předmět je hudební výchova. Můj oblíbený citát je „Nemůžeš tancovat s ďáblem a ptát se, proč si stále v pekle.“

Servus! Jmenuji se Dominik Fiala a je mi 16 let. Ve škole mě baví dějepis. Ve svém volném čase již dva roky posiluji, dělám parkour a freerunning.

Jmenuji se Kristýna Rusová. Mé nejoblíbenější předměty jsou výtvarná a hudební výchova. Baví mě hraní na klavír, zpívání a kreslení.

Jsem Patrik Bánom, je mi 15 let a nejvíce mě baví dějepis. Mimo školu rád sportuju. Zajímám se hlavně o fotbal, který hraju již od 6 let, v současnosti už závodně.

Čau, čau! Mé jméno je Filip Ježek. K mým oblíbeným předmětům patří hudební výchova, informační a komunikační technologie a matematika. Rád hraji na klavír a bicí a zpívám. Mezi mými koníčky nesmí chybět natáčení videí na YouTube.

Jsem Petra Houdková a je mi 14 let. Ve škole mě nejvíc baví tělesná výchova. Ráda tancuji a jezdím na pennyboardu. Mám fobii z výtahů a hadů.

Mé jméno je Lucie Veselá. Ze školních předmětů mám ráda zeměpis a přírodopis. Ve volném čase se věnuji jezdectví a běhání.

Jmenuju se Martin Štěch. Je mi 14 let a narodil jsem se 26 června 2002. Mezi mé koníčky patří atletika, kterou dělám již 7. rokem, dále kytara a tu dělám 4. rokem, florbal a rád hraju na počítači. Mezi mé oblíbené předměty patří tělesná výchova, dějepis a pracovní činnosti.

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.