17.05.2019, Gabriela Grossmanová

Úspěchy mladých fotbalistů

O tom, že se naši mladí fotbalisté postarali o postup do okresního finále už zmínka byla. Jak ale probíhal samotný turnaj okresního kola McDonal´s Cupu?

NO, PARÁDNĚ!!!

Byli jsme rozlosovaní do skupiny s tabulkově nejsilnějšími školami. Zápasy ve skupině nás náležitě rozproudily a namotivovaly k výborným výkonům. Ve čtvrtfinále jsme si hravě poradili s protihráči a nakonec jsme bojovali o 3. místo. V tomto souboji nás čekala škola ZŠ Buzulucká, nad kterou jsme zvítězili čistě 5:0 a radost byla na světě. Před nás se dostaly školy: ZŠ Edisonova (1. pozice) a ZŠ Bílá cesta (2. místo). Turnaj jsme si užili a s parádním výsledkem jsme se hrdě vrátili do své školy, kterou jsme reprezentovali.

Fotogalerie

Další články

Přehazovaná

Úspěchy

Přehazovnou žáci z Aléské umí. Minulý týden vyhráli naši žáci "okresí finále", které se konalo v Bílině. Velký úspěch si odváží i z finále ze Sportovní haly v Teplicích konané 3.11.2023. Starší žáci si vybojovali krásné 2. místo, žáci prvního stupně 4. místo a mladší žáci 5. místo. Děkujeme všem našim hráčům za skvělou reprezentaci školy a za jejich bojové výkony. Mgr. Eva Dobrovičová

Atletické čtyřboje 2023

Úspěchy

Dny atletiky pro vybrané reprezentanty nastaly 12. a 13. října 2023, to se konaly v Krupce týmové závody, kde vybraní žáci plní 4 disciplíny a za výsledky získávají body. Ty se pak dohromady sečtou a tvoří celkové pořadí účastnících se škol. Proč to celé píšu? Protože jsme si mezi školami vedli náramně dobře, posuďte sami: CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ MLADŠÍCH (6. a 7. ročníky): ml. kluci 6. z 15 škol a holk…

Vybíjená chlapců I. stupně

Úspěchy

Na konci února jsme vyhráli první místo v souboji bílinských základních škol. Skvělou výhrou jsme si zajistili postup mezi pět nejlepších základních škol v teplickém okrese. Ve čtvrtek 7. března jsme se zúčastnili okresního finále smíšených družstev. V tomto kole jsme nebyli tak úspěšní, protože jsme se utkali s velmi silnými soupeři. I přes neúspěch si ale z utkání neseme spoustu zážitků a nových…