Novinky 5.C

Čarovná pastelka

Novinky 5.C

Děti navštívily hudební představení Čarovná pastelka, které se zaměřilo na zeměpisné znalosti o Evropě. Povídání doplňovala pěkná hudba s dětskými písničkami.

Perníčkové vánoce

Novinky 5.C

Minulý týden se nám podařil uskutečnit krásný celodenní projekt s názvem Perníčkové vánoce. Děti byly velice šikovné a velmi tvořivé. Moc se jim výrobky povedly. Jen se sami podívejte.

Škola naruby

Novinky 5.C

Na škole máme nově otevřený Školní parlament a děti si na uvítanou vymyslely projekt s názvem Škola naruby. Fotografie jasně ukazují, že si to děti mooooc užily (i pí. uč.).

Národní muzeum

Novinky 5.C

V nedávné době se nám poštěstilo jet na výlet do Nároního muzea v Praze. Byl to opravdu zážitek, protože jsme se byli podívat na výstavu Tutanchamon. Děti byly skvělé a zdálo se, že se jim to moc líbí.

Dravci

Novinky 5.C

Dne 17. 9. 2019 jsme se s naší třídou vydali na atletický stadion, kde nás již netrpělivě očekávali nádherní dravci. Výklad chovatelů byl velmi poutavý. Prohlédli jsme si několik druhů dravců. Adrenalin pro nás nastal, jakmile jsme začali soutěžit o lákavé ceny. Měli jsme jako třída ohromnou radost, když náš spolužák Ondřej Myslík vyhrál velký kalendář a vstupenku na přehlídku dravců do Lednice.  …

Ohlédnutí za Školou v přírodě

Novinky 5.C

Uteklo to jako voda a my se jen můžeme ohlédnout za příjemnými dny ve škole v přírodě. Měli jsme sice zimu, ale přesto jsme si to užili.....

Národní památník Na Vítkově

Novinky 5.C

Třída se aktivně zapojila do vlastivědného projektu, který nás zavedl až do Prahy, do Národního pomátníku Na Vítkově. Žáci tam plnili úkoly týkající se historie naší vlasti. Byli moc hodní a pracovití.

Výtvarná tvorba

Novinky 5.C

Chtěla bych vám ukázat další výkresy naší třídy. Dětem se moc líbily. A protože nás stály úsilí pěti vyučovacích hodin, byly i velmi povedené.

Výtvarná výchova

Novinky 5.C

V hodinách výtvarné výchovy se děti ze 4.C nenudí. Pokaždé překvapí svými novými moderními nápady, které s radostí malují či vytváří. Největší odměnou je pro ně vystavení jejich výkresů či výrobků na nástěnce. Jen se podívejte....

Čertoviny

Novinky 5.C

Také k nám, do třídy 4.C, přišel ČERT A MIKULÁŠ, děti zazpívaly písničku Tři oříšky pro Popelku, vyslechly si historii Adventu od žáků z devátých ročníků a dostaly čokoládu, protože byly skoro hodní.

Přejít na stránku: 13
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.