21.12.2018, Nikol Meyerová

Volejbal a Vánoce v 8. A

Poslední dva dny před vánočními prázdninami jsme trávili tradičně jako každý rok. Ve čtvrtek se celý druhý stupeň utkal ve Vánočním turnaji. My, již jako osmáci, hráli volejbal a po mnoha letech jsme porazili deváté ročníky a za 8. B se umístili na krásném druhé místě. Druhý den se nesl v duchu vánočním. Uvařili jsme si čaj, pochutnali si na doneseném vánočním cukroví, předali si dárečky a společně hráli různé hry, mimojiné i náš vánoční dárek Párty alias velká sázka, u které jsme si užili spoustu legrace.

Fotogalerie


Další články

8. A v únikovce

Novinky 8.A

Konečně jsme se dočkali závěru školního roku, ke kterému neodmyslitelně patří třídní výlet. Ten je odměnou za to, jak jsme tento školní rok zvládli. Ale nás zavřeli, a to do únikové místnosti, ze které jsme, jak název napovídá, museli společnými silami uniknout. Vůbec to nebyl trest, ale docela zábava. Rozděleni jsme byli do tří skupin a unikali ze tří místností - Dračí labyrint, Čarodějův zámek a…

Revolution train

Novinky 8.A

V úterý 4. 6. zastavil na vlakovém nádraží v Bílině tak trochu jiný vlak zvaný Revolution train. Unikátní interaktivní vlak zaměřený na protidrogovou prevenci složený z 6 vagonů. V jednotlivých vagonech žáci navštívili 4 kinosály, 8 interaktivních místností a prožili skutečný příběh o drogové závislosti. Pro všechny to byl opravdu vyjímečný zážitek a takovýto způsob prevence si velmi pochvalovali.…

Lapidárium Praha

Novinky 8.A

V tomto školním roce jsme již podruhé navštívili Národní muzeum v Praze. Tentokrát šlo o Lapidárium Národního muzea na výstavišti v Holešovicích. Exkurze byla zaměřená na poznávaní architektonických slohů. Žáci byli rozděleni do skupin a v jednotlivých místnostech hledali informace a vypracovávali úkoly o slohu románském, gotickém či renesančním.  

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.