30.04.2018, Nikol Meyerová

5. A posílá pozdrav

Také my posíláme pozdrav z Jiřetína. Táborová hra nám dává zabrat, nemáme ani čas si stýskat. Už jsme zvládli vymyslet táborový pokřik a zahráli jsme si i nějaké hry. Výlety také stíháme. 

Fotogalerie


Další články

Projektové vyučování - první pomoc

Novinky 5.A

V úterý si pro nás žáci druhého stupně připravili projekt, ve kterém jsme si zdokonalili své znalosti první pomoci. Vyzkoušeli jsme si postup při obvazování zranění, ošetřili otevřenou ránu, zlomenou nohu, popáleninu i těžký úraz. Při ošetřování si připomněli zásady první pomoci, telefonní čísla a i dopravní značky. 

Hod do dálky

Novinky 5.A

V hodinách tělesné výchovy se učíme správně házet do dálky. Během první hodiny nácviku nám házení moc nešlo, dělali jsme chyby a výsledky nebyly dobré. Nyní jsme již vylepšili techniku a tak házíme dál. 

Škola v přírodě

Novinky 5.A

Naše třída vyjela v sobotu 28. dubna do školy v přírodě do Jiřetína pod Jedlovou. Hned první den jsme vyrazili na pěší výlet. Cílem naší cesty byla Křížová hora a pak za odměnu zmrzlina. Po náročném výstupu přišlo občerstvení vhod. Odpolední a večerní aktivity byly sportovní a nám se líbily.Další den jsme se vypravili na nejvyšší místo v kraji, rozhlednu Jedlová. I když výšlap byl náročný, žáci je…

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.