Ve čtvrtek 12. 12. 2019 se od 16: 00 hod. na školním hřišti koná akce "NECHME SE POHLADIT ČASEM VÁNOČNÍM".

Novinky 5.C

Pozdrav ze švp

Novinky 5.C

Dnes jsme navštívili sklárnu v Novém Boru, kde jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži foukat sklo. Ze sklárny jsme zavítali na hrad ve Sloupu v Čechách. 

Technické muzeum

Novinky 5.C

V úterý 29. května jsme navštívili Národní technické muzeum v Praze. Žáci si prohlédli expozice a porovnávali minulost a současnost. Exurze se zdařila, všem se moc líbilo.

Husitské muzeum Tábor

Novinky 5.C

26. dubna 2018 jsme společně s 5. B navštívili Husitské muzeum v Táboře. Prohlédli jsme si gotický sál, expozice, shlédli jsme krátký film o historii husitů. Ve skupinách plnili žáci úkoly, které měli připravené na pracovních listech. Nakonec jsme prošli středověké sklepy pod městem. Expozice se nám velice líbila.

Muzikál

Novinky 5.C

Muzikál Čarodějnický učeň zhlédli i žáci z 5. C. Příběh ze začarovaného lesa se spoustou pohádkových postav se všem líbil.

Stavíme dům snů

Novinky 5.C

V hodině pracovních činností si žáci zahráli na bytového architekta. Navrhovali zahrady, domy, sauny a garáže a jejich představivost neznala mezí. 

Výroba kokosových kuliček.

Novinky 5.C

Na hodině pracovních činností jsme vyráběli kokosové kuličky. Odvážili jsme přísady dle pracovního postupu, zpracovali těsto a pak tvořili kuličky. Práce nám šla pěkně od ruky a výsledky byly hned vidět. 

Mikuláš v 5. C

Novinky 5.C

V úterý 5. prosince chodil školou Mikuláš s anděly a čerty. I netrpěliví páťáci se dočkali. Potleskem odměnili anděly za úvodní píseň a na oplátku všem přednesli připravenou básničku. A zlobilové? Ti slíbili, že se polepší.

5. C v Planetáriu

Novinky 5.C

24.  listopadu jsme společně s 5. B navštívili Planetárium v Teplicích. Pohodlně jsme se usadili v astrosále s projektovými přístroji. Za poutavého vyprávění žáci pozorovali hvězdnou oblohu, poznávali  některá souhvězdí. Zopakovali si sluneční soustavu,  dověděli se mnoho zajímavostí o planetách a jejich měsících. Měli možnost porovnat velikosti planet a Slunce. Exkurze se všem líbila.

Vánoční pečení v 5. C

Novinky 5.C

Žáci z 5. C se rozhodli upéci vizovické pečivo. Nejprve museli připravené těsto dobře hníst, pak tvořili podle  obrázků pečivo, zdobili kořením, potřeli žloutkem a dali péci. Jednoduché to nebylo. Pečivo se povedlo, všichni měli radost. Posuďte sami.

5. C a hudební vystoupení

Novinky 5.C

Ve středu 15. 11. 2017 nás navštívil hudebník P. Hrabě z Plzně. Nejprve jsme si společně zazpívali upravenou verzi písničky "Skákal pes". Poté nám představil netradiční hudební nástroje a někteří žáci si je i vyzkoušeli. Spokojeni byli všichni.

Přejít na stránku: 1
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.