17.11.2021, Nikol Šimůnek Meyerová

Informace k obnovení výuky a návratu žáků do školy

  1. Na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje mohou žáci nastoupit zpět do školy takto:

ve čtvrtek 18. 11. se vrací:

- všichni žáci, kteří mají negativní výsledek z pondělního PCR testování ve škole

- všichni žáci, u kterých uplynulo 14 dní od ukončeného očkování proti onemocnění COVID-19

- všichni žáci, u nichž v posledních 180 dnech bylo diagnostikováno onemocnění COVID-19 a uplynula doba stanovená karanténou

Ostatní žáci, kteří se nezúčastnili v pondělí PCR testování, MUSÍ při nástupu do školy předložit negativní PCR test ne starší 3 dnů.

v pátek 19. 11. se vrací:

- žáci 4. C a 7. B, kteří předloží negativní PCR test ne starší 4 dnů

Ostatní žáci se vrací do školy po ukončení karantény.

 

  1. Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví proběhne ve dnech 22. a 29. listopadu na všech školách screeningové antigenní testování na onemocnění COVID-19.

Testování není bariérové, proto pokud se žáci nebo zaměstnanci neprokáží OTN (očkování – uplynulo nejméně 14 dní od aplikace poslední dávky očkovací látky, negativní test – PCR ne starší než 72 hodin, antigenní ne starší 24 hodin, provedený odběrovým centrem, prodělaná nemoc – ochranná lhůta 180 dní) mohou se prezenčního vzdělávání účastnit, pokud budou po celou dobu pobytu ve škole nosit příslušnou ochranu úst a nosu.


Další články

Uzavření školy

Aktuality

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí KHS je naše škola od 7. 12. do 20. 12. 2021 (včetně) z důvodu vysokého počtu pozitivně testovaných žáků a z důvodu vysoké nemocnosti žáků dána do karantény. Žáci by po tuto dobu karantény neměli navštěvovat žádné zájmové kroužky a jiné mimoškolní aktivity.Ve dnech 21. – 22. 12. je žákům uděleno ředitelské volno. Družina bude v těchto dvou dnech v provozu pro j…

Srdíčkové dny

Aktuality

Naše škola se jako každý rok zapojila do sbírky pro malého Míšu, jenž potřebuje finanční prostředky, které mu pomohou s velmi náročnou léčbou a kompenzačními pomůckami. Na tyto dny jsme se připravovali velmi poctivě. Vytvořili jsme informační plakáty a trénovali projev, který jsme toto pondělí měli možnost přednést ve všech třídách napříč školou. Úterý jsme již věnovali prodeji magnetek a sbírání …

Nová informatika

Aktuality

V loňském školním roce sice žáci již aplikaci Teams při online výuce používali, ale od záři jsme se na ni společně s šesťáky trochu více zaměřili a seznámili. Teamsy budou žáci používat i v jiných předmětech až do 9. třídy.V rámci informatiky jsme se zúčastnili také soutěže Bobřík informatiky a také celosvětové Hodiny kódu, což je aktivita, která má za úkol přiblížit programování komukoliv a kdeko…

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.