21.12.2018, Nikol Meyerová

Předvánoční radovánky

Poslední dny strávené ve škole před vánočními prázdninami byly velmi zábavné.

Ve čtvrtek se pořádaly zápasy v přehazované – pro mladší žáky a ve volejbale – pro starší žáky. Hráči naší třídy po těžkém boji a za mohutného fandění spolužáků, pí. asistentky a pí. učitelky celý zápas v přehazované vyhráli. Výhra nás hrozně potěšila. Ve třídě jsme ji oslavili dětským šampaňským. Získali jsme také pochvalu za nejlepší dresy.

Pátek se už nesl ve slavnostní, vánoční atmosféře. Hráli jsme různé hry, tančili, pochutnali si na cukroví, čaji a jednohubkách, rozbalili jsme si dárečky a shlédli vánoční pohádku.

Oba dny se vydařily a my se spokojeně rozešli na prázdniny.

Fotogalerie


Další články

Primární prevence - dospívání

Novinky 7.C

     V pondělí 8. dubna se děvčata naší třídy zúčastnila přednášky s p. Podlahovou na téma dospívání. Na úvodní přednášku pak navázala přednáška o dospívání pro chlapce. Během zajimavého povídání jsme se vtipnou formou dozvěděli o tělesných i psychických změnách probíhajících v pubertě. Probrali jsme různá specifika dospívání u děvčat a chlapců, důležitou hygienu a zbyl čas také na naše dotazy.

Národní památník na Vítkově

Novinky 7.C

Ve čtvrtek 2. května jsme vyrazili na exkurzi do Prahy. Naším cílem byl Národní památník na Vítkově.Exkurze se nám velmi líbila, přálo nám počasí, a tak jsme si celou akci náležitě užili. Po trochu opožděném příjezdu do Prahy jsme svižně vyběhli na vrch Vítkov. Nejprve jsme vyšplhali po točitých schodech na vyhlídkovou věž, kde se nám rozprostřel nádherný výhled na Prahu. Vyfotili jsme se v pozadí…

Den Země - projektové vyučování

Novinky 7.C

Každoroční událost organizovaná 22. dubna a zaměřená na propagaci a podporu ekologie a ochranu životního prostředí ve společnosti. První Den Země byl slaven 22. dubna 1970 v San Francisku. Od roku 1990 se Den Země slaví také v České republice. Dnes slaví Den Země více jak miliarda lidí ve více jak 193 státech světa.Ve čtvrtek 25. dubna proběhlo na druhém stupni projektové vyučování, při kterém jsm…

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.