25.03.2024, Romana Fedakova

Německy jazyk

Podle fotografií poznáte, že jsme si užili netradičně hodinu německého jazyka. Ochutnávali a německy určovali  potraviny, které jsme si sami na tabuli označili. Hodina se nám moc líbila.

Fotogalerie


Další články

Věda na kouli

Novinky 8.A

Ve středu 15.5.2024 jsme se vydali do Vědeckotechnického centra v Žatci. Čekala nás beseda Věda na kouli. Lektoři si pro nás připravili povídání o vesmíru. Ukazovali nám na přístrojích stimulaci vesmírných jevů, planety Sluneční soustavy. Domů jsme odcházeli spokojeni a obohaceni o nové vědomosti. Beseda se nám moc líbila.

Futurento

Novinky 8.A

V pondělí 29.4. jsme se spolu se 7.A vydali na výlet do Prahy za únikovou hrou Futurento. Jednalo se o zábavnou akční týmovou hru, kde na děti čekaly fyzické i logické úkoly, díky kterým si vyzkoušely spolupráci mezi sebou. Všichni se celou dobu snažili splnit co nejvíce úkolů, ale hlavně si hru užít. Domů jsme odjížděli spokojení a unavení.

Elektřina ve fyzice

Novinky 8.A

V hodinách fyziky jsme se v posledních týdnech věnovali elektřině. Nejdříve jsme si pohráli s elektřinou statickou – pokusy se nám velmi dařily. V dalších hodinách jsme sestavovali paralelní i sériové obvody. Poslední hodinu jsme dostali ve skupinách zadání  „Napiš či nakresli vše, co tě napadne při slově elektřina“. Naše mozky se pořádně rozbouřily.  V další části jsme mezi pojmy hledali souvislo…

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.