Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 2. února 2018.

Novinky 4.C

Čepička pro sněhuláčka

Novinky 4.C

V pracovních činnostech jsme si vyzkoušeli výrobu jednoduchých čepiček, které máme připravené pro sněhuláčka. Pochlubíme se snad i zhotoveným sněhovým kamarádem.

Šikovné ruce

Novinky 4.C

V adventním čase jsme si sedli a pustili se do práce s adventními věnci. Nazdobili jsme si s nimi své pokojíčky či obývací pokoje. Využili jsme situace a vyzkoušeli jsme si háčkovat, vyrobili jsme si andílka a ještě jsme si své věnce dozdobili hvězdičkami, mašličkami, třpytkami atd.

Ladovská zima

Novinky 4.C

Blíží se Vánoce a co my víme, kdy se na nás v plné síle vrhne i pořádná bílá zima? My už jsme si v Pracovních činnostech zimu okusili a vyrobili jsme si pohádkové chaloupky zavalené čerstvou sněhovou nadílkou. Nejen, že se nám práce povedla, potěšila nás i skutečnost, že naše práce vyzdobí interiér místní polikliniky.

Pan Hrabě představil netradiční hudební nástroje

Novinky 4.C

V listopadových sychravých dnech jsme si zpestřili výuku seznámením s neobvyklými hudebními nástroji. Na první pohled se zdálo, že nám bude představena výbava z garáže nebo půdní zásoby u našich známých. Omyl! Zvláštně vypadající nástroje vydávaly velmi krásné zvuky a sám pan Hrabě nám ukázal, že hra na takové nástroje není vůbec jednoduchá. Měli jsme tu možnost si vyzkoušet vydat zvuky z nástrojů…

Výlet za poznáním Afriky

Novinky 4.C

Vypravili jsme se na dlouhou cestu za africkou přírodou, jejími zvyky a zajímavostmi. Formou akčního a velmi zábavného představení jsme poznali přírodu kolem řeky Nilu, přírodní úkazy jako je Sahara nebo Kilimandžáro. Také jsme se naučili africké písmo a poznali některé místní zvyky. Podívejte se do galerie, jak jsme si na vlastní kůži osvojili mnohé taje z tajemné Afriky.

Halloween nás proměnil

Novinky 4.C

Poslední říjnový den probíhal v duchu strašidel a zombíků a učení bylo tak trochu také halloweenské. Proměnili jsme se na nejrůznější strašidelné potvůrky a mnozí z nás doma překvapili i rodiče.

Tvoříme z balonků

Novinky 4.C

V pracovních činnostech se velmi často pracuje s papírem, lepidlem, textilií, modelínou, ale tentokrát jsme si výtvory zhotovili z nafukovacích balonků. Použili jsme dlouhé balonky a pokusili jsme se z nich vytvarovat zvířátko. Pro každého to bylo něco jiného, ale nejčastěji pejsek. Podívejte se do galerie na naši barevnou smečku.

Navštívili jsme šikovné děti v ZUŠ v Bílině

Novinky 4.C

Protože začal nový školní rok, navštívili jsme i uměleckou školu v Bílině, kde už děti také začaly pilně trénovat své umění a dovednosti. Měli jsme možnost vidět a hlavně slyšet hru na dechové hudební nástroje. Hlavní ukázkou nám byl saxofon. Koncert příjemně ladil a některé z nás navnadil k tomu si to také zkusit.

Přejít na stránku: 1
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.