02.07.2020, Nikol Meyerová

Konec školního roku

V pondělí 22. června jsme se sešli ve škole na třídnické hodině. Vyprávěli jsme si, co se nám přihodilo zajímavého v době, kdy jsme do školy nemohli a učili jsme se online. Za práci při online výuce jsme si odnesli domů pochvalu a drobné dárky. Posvačili jsme nanuky, zahráli si hry a udělali si na památku  společnou fotku. Moc děkujeme některým maminkám za dárky, které pro nás připravily. Měli jsme z nich velkou radost. Teď už nás čeká jenom vysvědčení a hurá na prázdniny.

Fotogalerie


Další články

Pracujeme na počítačích

Novinky 1.A

V první třídě informatiku sice ještě nemáme, ale do počítačové učebny chodíme rádi. Procvičujeme si tam probrané učivo z prvouky, matematiky, ale i ze čtení. Ale protože ještě neumíme přečíst všechna písmenka, tak nám pomáhali žáci z 3. C. Spolupráce s nimi se nám moc líbila a těšíme se, až si podobnou hodinu znovu zopakujeme.

Tonda Obal na cestách

Novinky 1.A

V pátek 28. 2. jsme se zúčastnili přednášky „Tonda Obal na cestách". Dozvěděli jsme se, co je odpad a co je recyklace. Shlédli jsme také o recyklaci poučné video. Ukázali jsme si, jaké barvy popelnic ve městě máme a jak do popelnic odpad správně třídit. Dozvěděli jsme se také, že odpad, který se do popelnic nevejde, neodkládáme vedle popelnic, ale musíme ho dopravit na sběrný dvůr, který je k tomu…

Výroba masek

Novinky 1.A

Při hodině pracovních činností jsme si povídali o masopustu a vyrobili jsme si masky. Děti obkreslovaly, stříhaly a vybarvovaly. Paní učitelka a paní asistentka přidělaly dětem k maskám gumičky, aby si je děti nasadily na obličej a společně se vyfotily. Některé děti seděly v masce i při hodině čtení. Měly ze svého výtvoru velkou radost. Teď už jen zajít na masopust.

Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.