Provozní doba školy: úterý a čtvrtek 8:00 - 12:00 hod.

Novinky 5.B

Exkurze na letišti

Novinky 5.B

Ve středu 23. 5. se žáci ze 4. A a 4. B vypravili na exkurzi na Letiště Václava Havla v Praze. Nejdříve si poslechli program exkurze a prohlédli si v hale model letiště. Potom jsme všichni museli projít bezpečnostním rámem jako piloti a cestující a nastoupili jsme do autobusu, který nás vozil po letištní ploše. Viděli jsme stanoviště všech bezpečnostních složek, opravu letadel v hangárech a různou…

Velikonoce v DDM

Novinky 5.B

Před Velikonocemi jsme strávili celé dopoledne v DDM. Nejdříve jsme si vyrobili velikonoční věneček a potom jsme hráli různé deskové hry. Někoho bavilo více vyrábění dekorací, ostatní bavilo více hraní her, ale všichni byli spokojení.

Loutkové divadlo

Novinky 5.B

V březnu proběhl ve 4. ročníku projekt „Práce s uměleckým dílem“. Děti se rozdělily do skupin a vylosovaly si pohádku. Každá skupina si vyrobila loutkové divadlo a zahrála pohádku, kterou si vylosovala. Protože se to dětem moc povedlo, šly zahrát pohádky i našim prvňáčkům, kteří divadlo nadšeně sledovali.

Vybíjená

Novinky 5.B

V březnu proběhl turnaj 4. tříd ve vybíjené. Nejlépe dopadla 4. A, naše třída sice statečně bojovala, ale na výhru to nestačilo. Jenže my víme, že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se…

Čárodějův učeň

Novinky 5.B

Ve čtvrtek 15. února jsme v Kulturním domě v Bílině navštívili muzikál Čarodějův učeň. V představení plném kouzel zaznělo i mnoho pěkných písniček. Herci se představili v krásných kostýmech a za svůj výkon sklidili veliký potlesk.

Zasněžené město

Novinky 5.B

Tento týden po dlouhé době napadl sníh a to nás inspirovalo k tvorbě „zasněženého města“. Venku sníh nevydržel, nám na papíře ano. Podívejte se, jak se nám obrázky povedly.

Vikingové

Novinky 5.B

Pánové z historického spolku Perštejni nám přijeli vyprávět o životě Vikingů. Dozvěděli jsme se informace o jejich způsobu života, viděli jejich oblečení, loď, zbroj a dokonce jsme si vyzkoušeli třeba plavbu jejich lodí...

Hudební nástroje

Novinky 5.B

Naši školu opět navštívil pan Hrabě, který dětem přinesl ukázat některé známé i méně známé hudební nástroje. Děti se dozvěděly o nástrojích spoustu informací, poslechly si jejich zvuk a zazpívaly si. Na závěr si mohly děti nástroje prohlédnout a dokonce si vyzkoušely, jak se na ně hraje.

Afrika

Novinky 5.B

Na začátku listopadu k nám přijelo STUDIO KARAVANA s programem Afrika. Žáci poslouchali vyprávění o životě, kultuře a historii Afriky a znalosti hned využili v soutěžích. Program byl stejně zajímavý a zábavný, jako loňský díl Evropa.

Chlebíčky ve 4. B

Novinky 5.B

V úterý před podzimními prázdninami jsme si zpestřili dopoledne. V pracovních činnostech jsme si totiž připravili obložené chlebíčky. Děti se rozdělily do skupin, přinesly si potřebné suroviny a vrhly se do práce. Během chvíle se naše třída proměnila v luxusní restauraci a nazdobené chlebíčky a prostřené stoly byly pastvou pro oči i chuťové pohárky. Škoda, že jste nemohli také ochutnat…

Přejít na stránku: 1
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.