Novinky z dětského klubu

Indiánský den

Novinky z dětského klubu Úterý, 26.06.2018

Závěrečné období jsme slavili pod taktovkou indiánů. Z bledých tváří se postupem staly rudé. Nejprve jsme si vyrobili indiánské čelenky, navlékly si náhrdelník a nakonec si vyráběli i své indiánské kostýmy. Nejzábavnější činností však byly pestré soutěže, tancování, v rámci animačního programu. Na závěr jsme se rozloučili v indiánském duchu.

Malování na porcelán

Novinky z dětského klubu Středa, 13.06.2018

V pátek jsme se pustili do další kreativní činnosti – malování na porcelán. Namalovat si originální hrníček není vůbec těžké, ale vyžaduje to důkladnou přípravu. Nejprve jsme si vytvořili papírový model a motiv si na něj nakreslili pastelkami. Pak už přišlo samotné malování vypalovacími barvami. Po zaschnutí barev si děti odnesly své dárečky domů, a pevně věříme, že udělali blízkým osobám radost.

Naše ZOO

Novinky z dětského klubu Pátek, 08.06.2018

Dnes jsme společnými silami dokončili projekt na téma: Naše ZOO. Z různých omalovánek, balícího papíru děti vyráběly různá zvířátka. Výsledkem této práce je pomyslená mapa ZOO, kterou si může každý návštěvník prohlédnout. Proběhlo také hlasování o nejzdařilejší zvíře. Všem dětem se tato aktivita moc a moc líbila.

Letem světem

Novinky z dětského klubu Sobota, 26.05.2018

V pátek jsme se společně "vypravili" do Austrálie a USA v rámci naší cesty kolem světa. Abychom se tam dostali, vyráběli jsme z barevných papírů lodě, na kterých byli i piráti. Následně jsme dopisovali známé světové památky, které se na daných územích vyskytují. Všem se práce dařila a líbila.

Dětské kluby hledají talent

Novinky z dětského klubu Středa, 23.05.2018

Ve středu jsme společně s klubem Safari uspořádali show "Dětské kluby hledají talent". Děti soutěžily v různých kategoriích, ať už se jednalo o zpěv či tanec. Vítěz dostal sladkou odměnu. Všichni se zapojili s velkým nadšením.

Street-Workoutové hřiště

Novinky z dětského klubu Pátek, 04.05.2018

V pátek jsme se s dětským klubem vydali na Kyselku, kde se vyskuje nově vybudovaná "posilovna pod širým nebem". Formou různých soutěží se děti pokoušely překonávat samy sebe .... a to jak v silovém cvičení, tak i v mršnosti a výdrži. Na všechny zúčastněné čekala sladká odměna. 

Jarní aktivity v klubu Safari

Novinky z dětského klubu Středa, 02.05.2018

Počasí nám přeje a my všichni jsme moc rádi, že si můžeme užívat sluníčka na procházkách a dětských hřištích. Dokonce jsme si vyzkoušeli lesní bosochodeckou stezku, která měla u dětí veliký úspěch a moc je bavila. V klubíku hrajeme různé hry nebo soutěže o zajímavé ceny, které děti motivují a užívají si je plnými doušky.

Čarodějnice

Novinky z dětského klubu Pátek, 27.04.2018

Pálení čarodějnic se odehrává v noci z 30. dubna na 1. května. Jedná se o velice starý a dodnes živý lidový zvyk a zvláštní svátek. V pátek jsme se společně pustili do výroby čarodějnic. K jejich výrobě jsme využili přírodní materiály.

Desetiboj - Mini olympiáda

Novinky z dětského klubu Úterý, 24.04.2018

V pátek 19. 4. pořádal dětský klub Relax sportovní soutěž s názvem Desetiboj - mini olympiáda. Všechny disciplíny byly náročné, ale nenáročnější byly posilovací cviky. Druhý den proběhlo vyhodnocení. Už se těšíme na další aktivity.

Mýdlárna

Novinky z dětského klubu Pátek, 20.04.2018

V úterý 17. dubna k nám do dětských klubů zavítala slečna z Mýdlárny u Zámku v Teplicích. Děti se nejdříve dozvěděly něco o historii mýdel a poté začaly tvořit. K dispozici měly čtyři vůně mýdel, formičky, razítka, papírové taštičky, kartičky s věnováním a různé ozdůbky. Mýdla nám krásně provoněla celou třídu a děti si odnesly svá dvě mýdla domů.

Přejít na stránku: 13458
Zobrazit fotogalerie

Jak u nás zvoní

1. hodina 7:55 - 8:40
2. hodina 8:45 - 9:30
3. hodina 9:45 - 10:30
4. hodina 10:40 - 11:25
5. hodina 11:35 - 12:20
6. hodina 12:30 - 13:15
7. hodina 13:45 - 14:30
8. hodina 14:35 - 15:20
Školní hřiště

Stali jsme se partnerskou školou vzdělávacího programu FRAUS. Dále jsme získali ocenění Nejlepší česká škola 2. dílu. Mezi dalšími ukazateli kvality naší školy patří získání zlatého certifikátu SCIO.